קידום אתרים

  • 04-06-2015
  • מאת שטרודלה

יום הולדת 70 - חגיגה מושלמת

יום הולדת 70

לאלה שחוגגים יום הולדת 70 יש כבר נחת בחיים, יש להם ילדים שהם בעלי משפחות, נכדים מקסימים שמשמחים אותם, חברים פרטיים וחברים שנשארו עוד מתקופת העבודה. כאשר אנשים אלה מתקרבים לגיל 70, הם מצפים ליום הולדת מיוחדת, מרגשת ולא שגרתית. העיקר באירוע של יום הולדת 70 זה האהבה הגדולה שמעניקים בני המשפחה , הילדים הנכדים וכמובן החברים שמעוניינים תמיד לשמח את חברם הקרוב שהגיע לגיל מיוחד  זה. חשוב כי יום הולדת 70, לא תהיה מאולתרת, אלא מתוכננת להפליא, כך שהסבא ישמח וירגיש כי אכן תכננו לו יום הולדת 70 באמת מושקעת. 

הקו המנחה, צריך להיות יום הולדת שמחה, לא כדאי לארגן מסיבת יום הולדת שגרתית שתיראה כעוד סתם יום הולדת. יש לתכנן פעילות מיוחדת בקרב המוזמנים כמו למשל אירוע שיהיה בו הומור מיוחד מפעילות שתתאים לכולם. תוכלו לארגן למשל ערב קוקטיילים שתהיה בו סדנת משקאות, או סדנת בישול מעניינת עם טבח שילהיב את המוזמנים ויספר בדיחות שיצחיקו את המשתתפים ומתאימות לאירוע מיוחד זה. חשוב, כי יום הולדת מיוחדת לסבא או לסבתא בגיל 70, לא תהיה ברגע האחרון, ככל שתכננו היטב את האירוע ותזמו רעיונות מיוחדים כך תהיה מסיבת יום ההולדת הרבה יותר מוצלחת.

הופעת סטנדאפיסט ליום הולדת 70

יש הרבה נושאים שיכולים לגרום למוזמנים המגיעים אל יום הולדת 70 של נסבא או הסבתא לצחוק. נושאים שידברו אליהם חשוב כי קהל המוזמנים ליום הולדת זו, יהיה מרותק וירגיש כי היום הולדת הזאת היא חווייתית. לבטח הסבא או הסבתא, יקבלו מחמאות כמו "איזו משפחה נפלאה יש לך שארגנה לך כזאת יום הולדת מיוחדת ומושקעת.." תכינו את החברים ובני השפחה מראש אם אתם מעוניינים לארגן מסיבת הפתעה של יום הולדת 70.

הרבה אנשים מעוניינים כי כאשר תגיע יום ההולדת של גיל 70 יכינו להם מסיבת הפתעה, הם אפילו מתרגשים בסתר כי הם כבר מריחים את זה באוויר. תשומת הלב בגיל 70 היא חשובה, אנשים בגיל זה הופכים לרגשניים. תוכלו להכין מצגת הפתעה אשר תפתיע את הסבא או הסבתא כמו הכנה של אלבום דיגיטלי אשר מציין את כל התקופות החשובות בחייהם ממש כמו התכנית "חיים שכאלה".

יום הולדת חגיגה נחמדת.

גם התכנים שיהיו במסיבת יום ההולדת של הסבא או הסבתא שהגיעו לגיל 70 חשובים, אך חשוב כי האוכל והמשקאות יהיו אך הם מושקעים. תוכלו לחגוג לסבא או לסבתא את יום ההולדת בבית, בחצר או אפילו לארגן את המסיבה אצלכם אם אתם מעוניינים במסיבת הפתעה, כך שהם לא ירגישו שום תנועה חריגה בביתם, המעידה על ארגון יום הולדת. חשבו גם על עוגה מיוחדת כמו עם תמונה של חתן או כלת יום ההולדת או עוגה עם תחביב של חוגג יום ההולדת, מה שחשוב שהאירוע יהיה שמח ומוצלח, אז שוב, מזל טוב!!

 

 .  

 

 


הוספת מאמר