ארועים ושמחות

  • 08-06-2015
  • מאת קיוומה

קולקציית קיץ 2015

All About the Bride

מעצב האופנה ושמלות הכלה הוותיק ארז עובדיה גאה להציג את קולקציית שמלות הכלה קיץ 2015. הקולקציה תושק במקביל לקטלוג החדש של הסטודיו שהופק, עוצב וצולם השנה בסימן – הפוקוס על הכלה.

ארז עובדיה – קולקציית 2015

קולקציית 2015 כוללת 22 דגמים שונים של שמלות כלה בקווים רומנטיים מאוד ועשירים בדיטיילס. שמלות הכלה תפורות בקפידה מבדים איכותיים כמו תחרות צרפתיות ואיטלקיות, בדים רקומים בעבודות יד, שיפונים ומשי וגם בדים המחטבים את הגוף.

הקולקציה מציגה מגוון רחב של גזרות – החל בשמלות בגזרות רחוקות מהגוף, עם בדים נשפכים ובגזרות וינטאג' רומנטיות ועד שמלות נועזות יותר, בקו צעיר, סקסי וחדשני, השומרות על הקו הרומנטי והחלומי של המעצב.

לאור המגוון הרחב של הדגמים, שמלת הכלה בקולקציית 2015 מצליחות לקלוע לטעמן של כלות בעלות אופי שונה בתכלית זו מזו, כאשר המשותף לכולן הוא הראייה של המעצב את הכלה כאישה שאוהבת אופנה, מתעניינת ומתעדכנת בנעשה בעולם בתחום האופנה וכמובן מבקשת עבור עצמה את שמלת כלה המושלמת לערב החגיגי בחייה

ארז עובדיה – קטלוג 2015

אחרי שנים של צילומים בלוקיישנים מרהיבים, השנה צולם הקטלוג המושקע בסטודיו לצילום בתל אביב, כאשר הרקע נייטרלי והפוקוס כולו – על הכלה ושמלתה. צלם האופנה אלון שפרנסקי, בחר לצלם את הקטלוג בקווים נקיים וממוקדים, ללא תפאורה. הסטייליסטית מזל חסון, שהייתה אחראית השנה לקטלוג בחרה ליצור לוקים של כלה ללא תכשיטים או אביזרים, למעט פרחים בשיער. ההתייחסות לפרחים היא כאל אמנות לכל דבר ולצורך הצילומים הוזמנו פרחים טבעיים היישר מהולנד. המאפרת מישל אדרי בנתה לוקים כשהקו המנחה הוא גווני הוורוד של הפרחים ומעצב השיער אריק מאיוסט, עיצב תסרוקות שישלבו את הפרחים בשלל אופנים: החל בלוק טבעי מאוד, כשהשיער גלי ופזור ועד לוק דרמטי במיוחד עם שיער אסוף ומוקפד שנותן במה לכמה שורות-קומות של פרחים. דגש מיוחד ניתן גם לצמות, הלהיט הבלתי מעורער של תצוגות האופנה לקיץ 2015, לוק שמשלב וינטאג' עם מודרניזציה. שילוב של צמות קלועות בשני צדי השיער עם קווצות שיער חופשיות ושובבות ש"שוברות" את הלוק המוקפד של הצמות. השיער החופשי שכמו משתחרר מהתסרוקת מעיד על כלה חופשיה ונועזת יותר.״
הפקה: אריאלה עובדיה

ארז עובדיה מעצב שמלות כלה


הוספת מאמר