• 15-06-2015
  • מאת doseo

צהרנים בחיפה

העיר חיפה הינה השלישית בגודלה בארץ ובשנים האחרונות חל בה פיתוח מואץ ועשרות אלפי תושבים חדשים הצטרפו לעיר. יש צהרונים בחיפה בבעלות פרטית וצהרונים בסבסוד מערכת החינוך והרשות המקומית. כדי לבחור צהרון לילד חשוב לבקר במקום על מנת להתרשם מאיכות הצוות, מפעילויות ההעשרה לילדים, מאיכות המזון ומרמת הבטיחות. ראוי לציין כי ציפצהרון בהנהלתה ציפרה לנדאו הוא בין הצהרונים הוותיקים באזור ויש לו דרישה גבוהה לכן מומלץ מוקדם ככל הניתן לרשום את הילד למקום.

איכות הצהרון

הורים מעוניינים להעניק לילדיהם את המסגרות החינוכיות הטובות ביותר. לכן, כאשר עליהם לבחור צהרונים בחיפה רבים מההורים מבקשים המלצות מהורים לילדים גדולים יותר ונעזרים בכלים שונים למצוא את הצהרון המתאים להם ביותר. אם בעבר השיקול המרכז לבחירת צהרונים בחיפה היה מיקומם הרי כיום ההורים משקיעים מחשבה רבה בנושא והם בוחרים בקפידה את הצהרון על פי קריטריונים כמו ניסיון מקצועי, ותק, ביטוחים, בטיחות המקום, איכות האוכל, פעילויות העשרה, מספר אנשי הצוות ביחס לכמות הילדים, איכות ההוראה וכדומה.

צהרון ותיק וידוע

ציפצהרון הוא אחד הצהרונים הוותיקים באזור ונחשב לאחד המובילים בגלל איכותו הרבה והתכנים העשירים המועברים לילדים. במסגרת הצהרון מסייעים לילדים להשלים את שיעורי הבית, לנוח, לאכול ארוחת צהריים חמה ובריאה וליהנות ממשחקים משותפים ומשלל פעילויות עד שההורים מסיימים לעבוד ומגיעים לאסוף את הילד. ציפצהרון מציע מסגרת משפחתית חמה ואוהבת לכל הילדים, המקום בטוח ומציע את כל הביטוחים הנדרשים להפעלת צהרון.

לכן, כל משפחה המחפשת צהרונים בחיפה תמצא את מבוקשה בציפצהרון. המקום מציע שירות הסעות לילדים המסיימים את הגן או בית הספר ועם הגעתם למקום תמתין להם ארוחת צהריים דשנה ומשביעה מחומרי גלם טריים, איכותיים ובריאים בלבד.

לפרטים נוספים התקשרו ל 052-556-2252


הוספת מאמר