• 15-06-2015
  • מאת doseo

עורך דין פלילי בחיפה

האם הוזמנתם לחקירה או נעצרתם ואתם זקוקים לייצוג משפטי? אם כן, כדאי לדעת כי עורך דין פלילי בחיפה יעניק לכם ייעוץ והגנה משפטית מקיפה כדי לשמור על זכויותיכם ועל מנת לנהל עבורכם את כל שלבי ההליך הפלילי. המשפט הפלילי עוסק בתחומים רבים ומגוונים כמו אלימות בתוך המשפחה, רצח, עבירות סמים, עבירות תעבורה קשות, גניבה, עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות ועוד.

חשוב לקבל ליווי משפטי כבר משלב החקירה וכל עורך דין יכול להעיד מניסיונו כי ייעוץ משפטי מוקדם מסייע לאדם החשוד או נאשם בעבירה פלילית להימנע מהסתבכות מיותרת ולהימנע מהליך פלילי ארוך, מורכב ובעיקר יקר. יש לציין כי ניסיונו המקצועי של עורך הדין חשוב ולכן מומלץ לפנות למשרד עורכי דין סמי איליה הממוקם בחיפה ומציע ידע רב וניסיון עשיר בניהול המשפט הפלילי על כל רבדיו.

ליווי משפטי צמוד

עורך דין פלילי בחיפה זמין עבור לקוחותיו בכל עת ומציע ייעוץ משפטי מקיף לחשודים, לנאשמים ולבני משפחותיהם. כאשר נפגשים בפעם הראשונה עם רשויות החוק מדובר לרוב על מפגש טראומתי המלווה בחששות רבים. עורך דין סמי איליה הוא עורך דין פלילי מנוסה ובעל ניסיון רב שמכיר את מצבם הנפשי העדין של החשודים והנאשמים לכן הוא מספק עבורם מעבר להגנה המשפטית גם תמיכה נפשית, להם ולבני משפחתם.

עורך דין פלילי בחיפה מלווה את החשוד או הנאשם משלב הזימון לחקירה, דרך שלב המעצרים וכלה בייצוגם בפני בית המשפט. עורך דין פלילי מייעץ ללקוח שלו כיצד להתנהג בחקירות, במידה ומוחלט על מעצר ימים או מעצר עד תום ההליכים ינסה לשכנע את בית המשפט לבחור בחלופות מעצר, ובמידה ומוחלט על הגשת כתב אישום ידאג לייצג את הנאשם לאורך כל שלבי המשפט הפלילי כדי להוציאו זכאי או להביא להפחתת העונש.

לפרטים נוספים התקשרו 077-2015482הוספת מאמר