קידום אתרים

  • 19-06-2015
  • מאת faberge

אולם שמחות בנס ציונה

אולם שמחות ובו השמחה גדולה, וגם החשבון

פעמים רבות מתגלה בדיעבד או במהלך ההכנות לאירוע כי יש עוד ועוד תוספות נחבאות הדורשות תשלום נוסף. אז איך נמנעים מהפתעות בלתי נעימות שכאלו?

 

בניגוד למה שהייתם נוטים לחשוב, סגירת עסקה עם אולם שמחות איננה בדרך כלל דיל של "הכל כלול". יותר מדי סעיפים עלולים להיות תחת המילים הלא סימפטיות "בתשלום נוסף". לפתע אתם מגלים שכן, האולם אכן מספק שירותי מלצרות כפי שבדקתם מראש, אבל אפעס, התשלום עבורם אינו כלול במחיר הראשוני עליו סגרתם. וגם אם כן, לפתע מתגלה שיש להוסיף כסף נוסף על טיפים למלצרים.

 

תוספות הן עניין שבשגרה באולמות אירועים. הבעיה מתחילה כאשר אינכם מודעים לקיומן מראש, ומופתעים מהן בדיעבד. לו תדעו, תוכלו להבין מראש מה יהיה המחיר הסופי כולל כל התוספות הנלוות, וכך לא יהיו לכם חריגות לא נעימות בתקציב או בעיות של הרגע האחרון.

 

אספנו במאמר זה כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם כשסוגרים על דיל עם אולם שמחות (תוכלו להיכנס גם לאתר ולעשות היכרות אישית עם אולם אירועים שווה במיוחד http://bit.ly/1BsuMr1).

 

שירותי מלצרים והסעדה

 

שימו לב בנושא האוכל לשני פרטים חשובים: גם אם האולם מספק את שירותי הקייטרינג, אין זה אומר בהכרח שבמחיר הקייטרינג לחתונה או במחיר האולם כלולים שכר המלצרים והטיפים עבורם – ולכן כדאי לברר סוגיה זו מראש. על אחת כמה וכמה אם החלטתם לבחור בקייטרינג אחר, שאינו שייך לאולם. לפעמים במקרה כזה אולם השמחות ידרוש סכום נוסף, מעין "עמלה" על נתינת שירותי המקום לקייטרינג חיצוני.

 

על כמה שעות שילמתם? 

קאטץ' נוסף שעלול להפתיע אתכם הוא נושא הזמנים. חשוב מאוד לברר מראש כמה שעות עומד האולם לרשותכם, במידה ואתם מעוניינים לחגוג עמוק אל תוך הלילה. יש אולמות שמחות שמוגבלים בשעה מסוימת, או מתחילים לחייב בתשלום נוסף לאחר חצות.

 

הגברה ותאורה 

אולם השמחות שלכם אולי מתהדר במערכות הגברה ותאורה מתקדמות וחדישות, אבל אין זה אומר שהשימוש בהן לא יעלה סכום כסף נוסף על מה שכבר שילמתם. חשוב מאוד לברר גם את הסוגיה הזו מבעוד מועד.

 

האותיות הקטנות

 

אל תתפתו למחירים בדולרים. אנחנו בישראל, ושער הדולר נוטה להשתנות. בחרו תמיד במחירים בשקלים. כדאי גם לבדוק שהמחיר קבוע מעתה ועד לתשלום, ולא צמוד לשער הדולר, למדד כלשהו וכן הלאה. סגרו על סכום כסף סופי בהחלט. הוספת מאמר