יופי וטיפוח

  • 23-06-2015
  • מאת sharonkal80

איך לבחור מכונת שיוף לציפורניים?

בעידן המתקדם בו אנו חיים ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות שיוף המיועדות לציפורניים, החל ממכונות ביתיות פשוטות מאוד ועד מכונות מקצועיות ומשוכללות. כמובן, בשל המגוון הרחב המוצע למכירה, בחירה של מכונת שיוף לציפורניים איננה בחירה פשוטה וקלה כלל וחשוב לבצע אותה באופן נכון ומחושב.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים את המכונה?

לפני שאתם בוחרים מכונת שיוף לציפורניים חשוב שתבדקו את המרכיבים השונים שלה ואת האיכות שלהם:

  • שנאי המכונה המעביר את החשמל אל המכונה.

  • ידית האחיזה אשר בה ממוקם המנוע והיא תורמת לנוחות השימוש במכונה.

  • מספר הסיבובים לדקה של המכונה. כמובן, זכרו כי זו מכונת שיוף, לא מכונת כביסה ואין טעם לבחור מכונה אשר מבצעת כמה שיותר סיבובים לדקה. לרוב, 25 אלף סיבובים לדקה הם די והותר במכונות אלו.

  • רעש המכונה (בעיקר בשביל נוחות, בחרו מכונה שקטה ככל האפשר).

  • מראה חיצוני

השוואת מחירים של מכונות שיוף

לאחר שמצאתם כמה מכונות שיוף לציפורניים אשר עונות על כל הצרכים שלכם, עליכם להשוות את המחירים של המכונות השונות בכדי שתוכלו לרכוש את המכונה המתאימה לכם ביותר. כמו בכל מוצר אחר, אל תבחרו באופן מיידי מכונת שיוף לציפורניים המוצעת לכם במחיר הזול ביותר. ייתכן כי מחיר זול במיוחד מעיד על איכות לקוחה, ייצרן שלא עומד בתקנים ועוד. לכן, חשוב מאוד לבחון את הפרטים השונים ולוודא כי אתם רוכשים מכונה אשר עומדת בכל דרישות האיכות המחמירות, ובכל הדרישות שלכם, ועדיין מוצעת במחיר משתלם והוגן ביחס למחירי השוק בתחום זה.

כמובן, אם אתם רוצים להוזיל עלויות תוכלו למצוא גם אפשרות לרכוש מכונת שיוף מיד שניה אך במקרה כזה חשוב לבדוק אותה היטב כמה וכמה פעמים ולקחת בחשבון כי במקרה של תקלה לא יהיה לכם אל מי לפנות. לכן, אם מדובר במכונה עבור קליניקה או מכון ציפורניים מקצועי, כדאי להשקיע במכונה חדשה ואיכותית. אם מדובר במכונה לחובבנית אשר משתמשת בה לשימוש עצמי בבית, ייתכן ומספיק לבצע רכישה מיד שניה מקוסמטיקאית או מכוני פדיקור מניקור שונים.הוספת מאמר