• 28-06-2015
  • מאת doseo

עורך דין פלילי


עורך דין פלילי בנתניה

תחום הפלילים שלא כמו תחומים רבים וטובים אחרים גוזר על דיני נפשות. מדובר בתחום אשר כל גזר דין בנושא ישפיע רבות על חייו של המואשם ולכן ישנה חשיבות גבוהה ביותר לבחירת עורך דין פלילי בנתניה. בעת בחירת עורך דין  פלילי בנתניה חשוב לבדוק את הוותק והניסיון של עורך הדין בתחום הספציפי מאחר וגם בפלילים יש תתי התמחויות שונות כגון איסור הלבנת הון, תאונות דרכים ותאונות עבודה, עבירות כלכליות ועוד.

עורך דין בעל התמחות ייחודית

כל אחד מהתחומים הללו מצריך התמחות ייחודית כך שעורכי דין רבים המתמחים כיום בכמה וכמה ענפים אינם מבטיחים, למעשה, את הרמה הגבוהה ביותר של הייצוג. בחירת עורך דין פלילי יכולה להכריע את המשפט לכאן או לכאן ולכן בחירה של עורך דין פלילי בנתניה הינה בין הבחירות החשובות ביותר להצלחת המשפט.

חשוב להתייחס לשני שיקולים מהותיים: וותק וניסיון. ישנם עורכי דין פליליים בעלי וותק משמעותי אולם כאלה שאין להם די ניסיון בתחום ומאידך ישנם עורכי דין פליליים בעלי ניסיון רב שאינם עוסקים בתחום זמן רב. לפיכך יש להעדיף עורך דין פלילי אשר יש לו התמחות ספציפית בתחום הרצוי על פני עורך דיו שיש לו ניסיון רב בתחומים רבים וטובים אחרים אולם אינו בהכרח מתמחה בתחום הרצוי.

קריטריונים לבחירת עורך דין

רבים נוטים לבחור עורך דין פלילי בנתניה בשל המחיר האטרקטיבי. כאשר מדובר בדיני נפשות חשוב להתגלח על זקן של אחרים ולא לאפשר לעורך דין שאינו מנוסה להפוך את המואשם לחוויית ניסיון נוספת. יש לוודא כי עורך הדין הינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הספציפי ויכול לתת את המענה המדויק לצרכים הייחודיים של הלקוח.

חשוב לשאול אותו אם הוא מכיר מקרים דומים, אם טיפל במקרים דומים, אם הוא מכיר את התחום ואת השופטים בתחום, אם עבד בעבר כעצמאי ואם לא באיזה משרדים עבד ועוד. כל אלו יכולים להיות  פרטים המועילים בבחירת עורך דין פלילי בנתניה טרם קבלת ההחלטה הסופית על עורך הדין המתאים ביותר לצרכים הייחודיים של הלקוח באשר הוא.

המאמר באדיבות עו''ד דוד פאל, עורך דין פלילי במרכז (נתניה) ובצפון. לפרטים נוספים 054-75-77-333 


הוספת מאמר