אינטרנט

  • 30-06-2015
  • מאת doseo

אייפראוור- רשת חדשנית ומתקדמת המחברת בין מעסיקים לעובדים ופרילנסרים

אייפראוור היא רשת תעסוקה חברתית, חדשנית ומתקדמת, שמחברת בין עובדים ומעסיקים באופן מהיר ומבוסס מקום. כל אחד יכול לפתוח פרופיל ברשת החברתית וליהנות מפניות רבות התואמות לכישוריו המקצועיים, לזמינותו ולניסיונו בתחום התמחותו. רשת התעסוקה החברתית מציעה שירות חינמי לחלוטין ובאמצעות מערכת ניהול מתקדמת וייחודית יכול כל עובד או פרילנסר לקבל פניות ממעסיקים באמצעות SMS, חשוב להדגיש כי הפניות שתתקבלנה הן מבוססות מקום על מנת להקל על יצירת הקשר בין המעסיקים למחפשי העבודה.

ככה מוצאים היום עבודה

אחרי הרשמה קצרה לרשת התעסוקה החברתית אייפראוור גם אתם תוכלו ליהנות מזרם עבודות המגיעות אליכם באופן מדויק על פי מיקומכם וניסיונכם המקצועי. ככה היום מוצאים עבודה, בין אם אתם מחפשים עבודה כהשלמת הכנסה, כפרילנסרים, עבודה זמנית או עבודה קבועה. כדי ליהנות מהצעות עבודה חשוב להשקיע בפרופיל מוקפד ואיכותי ויש לציין נתונים נכונים ורלוונטים כדי לקבל יותר פניות ממעסיקים.

ככה מוצאים היום עובדים

רשת התעסוקה החברתית אייפראוור מציעה שירות חדשני ומהפכני למעסיקים המחפשים עובדים זמינים. במקום לפרסם מודעה בלוחות דרושים ולקבל מאות ואף אלפי קורות חיים, יכול המעסיק לבחור בקפידה את העובדים בלחיצת כפתור פשוטה ומהירה. המעסיק יכול לחפש עובדים ופרילנסרים בקלות ובמהירות לפי פרמטרים כמו מיקום, זמינות, ניסיון מקצועי ופרמטרים נוספים. לאחר סינון ראשוני יכול המעסיק לפנות לעובדים המתאימים לו ביותר ותוך זמן קצר לגייס את העובדים הנכונים וליהנות מפתרון יעיל שחוסך עבורו עלויות גבוהות וחוסך זמן רב לאיתור עובדים כפי שהיה נהוג עד כה בדרכים הרגילות.

לסיכום, בין אם אתם מעסיקים הזקוקים לעובדים מוכשרים ובין אם אתם מחפשים עבודה או פרילנסרים אייפראוור iPerHour מציעה לכם פתרון מתקדם וחדשני, מבוסס מיקום גיאוגרפי, וגם אתם מוזמנים להצטרף לרשת התעסוקה החברתית שהופכת את חיינו לנוחים וקלים יותר.
הוספת מאמר