קידום אתרים

  • 02-07-2015
  • מאת שטרודלה

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרי אינטרנט

יש בשוק היום הרבה בורות בנוגע לתהליך נכון של בניית אתרי אינטרנט. רוב בעלי העסקים המעוניינים באתר, משלמים הרבה כסף עבור האתר שלהם מבלי שכולם יקבלו את התמורה המלאה שלשמה הם שילמו. רק חברות מקצועיות העוסקות בתחום כבר שנים יכולות לתת לכם את העבודה הטובה ביותר. הבנייה של האתר היא כמובן חשובה כמו התאמתו לפונקציות הרצויות לכם, מה אתם מעוניינים באתר, אם זו חנות וירטואלית וכדומה. אפילו אם האתר הוא מושך, יש לשים באתר תמונות, לציין מה מיוחד בחברה, אם זה שירות או מוצרים, מה שחשוב הוא שהאתר יהיה נוח לשימוש הגולשים. יש לזכור, כי קיימת תחרות גדולה מאוד בין בעלי העסקים, כמו עסקים הדומים לאלה שלכם. חשוב להיות מיוחד, לבנות אתר שימשוך ולעקוב אחרי ההתפתחות שלו.

ערכו חוזה מסודר עם חברת בניית אתרים

החוזה שעליו תחתמו יהיה משמעותי, לא די בהסכמה בעל פה, רק היהלומנים בבורסה היו מבצעים הסכמות בעל פה, אך כאשר מדובר על חברות בניית אתרי אינטרנט, זה שונה. חשוב כי יהיה מצוין בחוזה את כל מה שאתם מעוניינים שיהיה באתר. חשוב כי תהיו כל העת עם האצבע על הדופק ותפגשו כמה שיותר עם חברת בניית האתרים. רוב בעלי העסקים שמעוניינים בבניית אתר, אינם מערבים את עורך הדין שלהם על מנת שיעבור על החוזה וחבל. כל חוזה הוא חשוב ובמיוחד כאשר מדובר על העסק שלכם. ככל שהחוזה יהיה מפורט, כך יהיה מובן לשני הצדדים. הפונקציות של האתר חייבות להיות מוזכרות בחוזה, כך שתדעו עבור מה שילמתם ומה אתם מקבלים בתמורה.

עמידה בלוחות הזמנים ומעקב אחר בניית האתר

דבר ראשון, יש לגשת לחברות בעלות מוניטין בתחום בניית אתרים. ככל שהחברה תהיה בעלת שם, כך היא תשרת נכון את לקוחותיה ותעמוד בלוח הזמנים כפי שהובטח לכם. אסור להזניח את בניית האתר, גם אם אתם אנשי עסקים שטרודים בפגישות ויש לכם לו"ז צפוף. יש להגיע מדי פעם לחברת בניית האתרים ולראות את התקדמות הבנייה שלו, ככל שתקפידו יותר ותהיינה לכם הערות, כך האתר יהיה מקצועי וממש כפי שציפיתם שיהיה.

 

 .

 

 

 


הוספת מאמר