ארועים ושמחות

  • 14-07-2015
  • מאת doseo

תא צילום לאירועים

מעוניינים לשמח את האורחים באירוע שלכם ולהפתיע אותם עם אטרקציה מלהיבה וייחודית? רוצים לקדם מכירות באירוע עסקי ולהפתיע את המבקרים בדוכן שלכם בתערוכה או את המשתתפים בכנס מקצועי? ובכן, לחברת mypic יש את הפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורכם. החברה מציעה עמדות צילום מעוצבות ויוקרתיות המצוידות בטכנולוגיה חדשה המאפשרת לצלם תמונות, להדפיס מגנטים איכותיים ולהפיק סרטוני וידאו קצרים. את התמונות והסרטונים ניתן לשתף ברשתות החברתיות ולשלוח במייל כאשר בסיום האירוע חברת mypic צורבת את כל התמונות והסרטונים על DVD ומעניקה אותו לבעלי השמחה כמזכרת נוספת מהאירוע או לחברה העורכת אירוע קד"מ.

תא לצילום תמונות וקטעי וידאו

חשוב להדגיש כי תא צילום לאירועים של חברת mypic הוא מתקדם וייחודי. עמדת הצילום מעוצבת באופן מרהיב ואלגנטי ויש לה קירות שקופים בצדדים ותאורה מרשימה. לצד עמדת הצילום מציבה החברה בהתאם לדרישת הלקוח ארגז עם אביזרים כך שהאורחים באירוע יכולים לביים ולצלם תמונות מצחיקות ומשעשעות. לאחר הצילום מקבלים האורחים מגנט איכותי עם התמונה שצילמו ונהנים ממזכרת מרגשת ומשעשעת מהאירוע. במידה ועורכים אירוע לקידום מכירות ניתן לבקש מהמשתתפים באירוע להצטלם עם מוצרי החברה ולהעניק להם מגנט או לשתף את התמונה או הסרטון ברשתות החברתיות לצרכי קידום וחשיפת המוצרים.

מזכרת מלהיבה וייחודית מהאירוע

כולנו אוהבים להשתתף באירועים משפחתיים ובאירועים עסקיים מעניינים. עם זאת, ידוע כי כל אדם אוהב לקבל שי קטן בסיום האירוע ולכן כדאי להזמין תא צילום לאירועים ולהעניק חוויה ייחודית ומהנה לאורחים ומתנה בצורת מגנט איכותי אותו ניתן לקחת הביתה וליהנות ממזכרת מרגשת אותה ניתן לתלות על המקרר או על כל משטח מתכתי אחר. חברת mypic מזמינה אתכם לשדרג את האירוע ולהעניק חוויה מהנה ומשעשעת ומזכרת מיוחדת לאורחים.

לפרטים נוספים אודות תא הצילום ולהזמנתו: 1700-705-777


הוספת מאמר