ארועים ושמחות

  • 15-07-2015
  • מאת kathynaymark

ברכונים יוקרתיים ומזכרות לחגים

ברכונים יוקרתיים על נייר פנינה מנצנץ

ברכונים הם מזכרת מדהימה למשפחה, חברים, מוזמנים, עובדים, מנהלים, קולגות מהעבודה ועוד. אנשים תמיד ישמחו לקבל מזכרת שהושקעו בה מחשבות ומאמצים אישיים להפקתה. ברכונים יוקרתיים על נייר פנינה מנצנץ הם מזכרת מרהיבה לאירועים וחתונות. הענקת ברכון בעל מראה יוקרתי ומרשים רומז על ההשקעה הרבה שבעלי השמחה הקדישו כדי להפיק אירוע איכותי. אין ספק כי ברכונים יוקרתיים יצרו את הרושם הנכון והרצוי לאירוע. גם אם לא השקעתם משאבים רבים לעיצוב ברכון מקצועי, הדפסת ברכונים על נייר פנינה יוקרתי תהפוך אותם למזכרות מושלמות ויפיפיות לכל אחד. נייר פנינה מכונה גם נייר משי, ומלבד למראהו היוקרתי והאלגנטי, נייר פנינה בעל מרקם רך ומאוד נעים למגע. ברכונים יוקרתיים מנצנצים מעוצבים לפי רצונכם וטעמכם האישי ומודפסים תוך קבלת גימורים מושלמים. הענקת ברכונים יוקרתיים לאירוע לא תשאיר מקום לאדישות מצד המוזמן.

ברכונים לבת מצווה ולבת מצווה

ברכונים לבת או בר מצווה מודפסים בד"כ על נייר מסוג כרומו או נייר טקסטורה. נייר טקסטורה בעל גוון חום בהיר ומתאים לעיצובים גרפיים מסוימים. למרות שאירועי הבר והבת מצווה יכולים להגיע לממדי ועלויות החתונה, עדיין נהוג להפיק ברכונים לבר מצווה ובת מצווה על סוג נייר פחות יוקרתי ובעלויות נמוכות יותר. היום, רוב כלות השמחה וחתני האירוע משתתפים בתהליכי הפקת ברכונים לאירוע שלהם. נהוג לעצב ברכונים לאירועי בת מצווה ובר מצווה דרך האינטרנט. ספקים רבים מציעים שלל תבניות עיצוב גרפיות לברכונים. ניתן לעצב ברכונים מרהיבים באונליין ב- 3 שלבים פשוטים ובמספר דקות בלבד. יתרה מכך, ניתן לעצב ברכונים אונליין מכל מכשיר סלולרי חכם ועם גישה ישירה לאינטרנט. עיצוב ברכונים אונליין היא דרך מצוינת לביטוי עצמי.

זמירות שבתזמירות שבת מתאימות כמזכרות מושלמת לאירועים מיוחדים, כגון: בר מצווה ובת מצווה, חתונה, שבת שבע ברכות, שבת חתן ועוד. קיים מבחר עצום של זמירות שבת מהודרות. ניתן לשלב בתוך עיצוב הזמירה דפים עם ציון של אירוע ספציפי כמזכרת ממנו. זמירות שבת עם הקדשה אישית מהוות מזכרת נפלאה ומרגשת מאירוע מושלם. ניתן להדפיס זמירות שבת וברכת המזון בכל כמות שתחשקו, החל מיחידה אחת. אם החלטתם כי תרצו להעניק זמירות שבת כמזכרת אישית תוכלו לשלב הקדשה אישית אינדיבידואלית לכל אדם ואדם.

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר