ארועים ושמחות

  • 15-07-2015
  • מאת doseo

הפקת בר מצווה בכותל

הפקת אירועים הינה מקצועי רב משמעות חשיבות. בין האירועים המשמעותיים ביותר של החיים ניתן למצוא את אירוע בר המצווה, המהווה שלב מעבר קריטי בין ילדות לנעורים ומשפיע יותר מכל על הנער המתבגר. גיל בר המצווה הינו גיל בו החוגג מפתח אישיות ייחודית משלו, עוזב את כנפי ההורים ואת חסותם ומתחיל לגלות את יכולת הבחירה העצמאית שלו. יחד עם התפתחות מבורכת זו, מגיעים לא מעט לבטים ושאלות רבות העולות בשלב זה. אלו מותירים את המתבגר מבולבל וחסר תשובות.  

חשיבותה של חגיגת בר המצווה

הודות לאירוע בר המצווה יכול הילד- נער לקבל כלים להתמודדות עם המעבר. תשומת הלב, ההערכה והחשיבות המוענקת לאירוע בר המצווה – אלו הופכים את החוויה לעשירה ומחזקת יותר. הודות לאירוע בר המצווה הנחגג בכותל זוכה נער בר המצווה להיות מלך אמיתי ליום אחד ומקבל את כל ההערכה לה הוא ראוי. חגיגת האירוע בכותל מעניקה לטכס חשיבות גדולה אף יותר והופכת אותו לאירוע בעל משמעות ייחודית.

"בקצב הרוח" אמונים על הפקת בר מצווה בכותל בהתאם לציפיות ולרצונות של החוגג. הודות לאירוע הייחודי הנערך על ידי בקצב הרוח זוכה החוגג לקבל תשומת לב ואהבה, הערכה וחשיבות משמעותית המתאימה לחשיבותו של בר המצווה. "בקצב הרוח" אמונים על הפקת בר מצווה בכותל ומעניקים לחוגג הזדמנות אמיתית להיות חלק מחוויית הגדילה וההתפתחות.  במהלך האירוע זוכים האורחים ליהנות מפינוקים רבים ולוקחים חלק באירוע בלתי נשכח למשך שנים רבות.

אירוע ייחודי עם בקצב הרוח

היום החגיגי מתחיל באוטובוס מיוחד המוזמן עבור האורחים ולוקח אותם ישירות אל הכותל. בדרך עוצר האוטובוס באתר מקסים וייחודי בו מקבלים האורחים ארוחת בוקר קלה ונהנים מהנוף המרשים. לאחר הארוחה ממשיך האוטובוס אל הכותל ואל טקס העלייה לתורה המרגש. בזמן האירוע ינעימו חברי "בקצב הרוח" את זמנם של האורחים וינגנו מוזיקה אותנטית יהודית מהמקורות.

לאחר העלייה לתורה והאירוע עצמו האורחים יגיעו אל מסעדה יוקרתית לארוחת צהריים. לחילופין, ניתן להזמין את האורחים לסיור מודרך בעיר העתיקה של ירושלים עד אחר הצהריים, במהלכו ייחשפו לאתרים משמעותיים בהיסטוריה היהודית ויקבלו הסברים מעמיקים על אירועים שהתרחשו במהלך ההיסטוריה. לקראת ערב יחזרו האורחים באוטובוס הממוזג הביתה.

לפרטים נוספים אודות בר מצווה וחגיגת בר מצווה בכותל התקשרו: 050-830-3310


הוספת מאמר