קידום אתרים

  • 16-07-2015
  • מאת RAC1

מהו קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל הוא קידום האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל  אל המיקום הגבוה ביותר בתוצאות החיפוש- אחד מעשרת העסקים המופיעים בעמוד הראשון.

כאשר גולש מבצע חיפוש בגוגל עבור כל מילת מפתח שלפיה מתבצע החיפוש, מופיעות תוצאות רבות שמתפרסות על פני מספר רב של עמודים. מטרת קידום האתרים בגוגל, היא להביא את אתר העסק שלך  אל המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, כלומר למקם את העסק שלך אל בעמוד הראשון, ועדיף בשלשה הראשונה בעמוד.

קידום אתרים בגוגל- איך הוא מתבצע?

קידום אתרים יכול להיעשות בשילוב של מספר דרכים, כאשר כתיבת מאמרים היא אחת מהדרכים העיקריות והמשמעותית ביותר. כתיבת מאמרים ייחודיים עשירים בתוכן מעניין ומותאמים לקידום אתרים מסייעת לאתרים להתקדם אל ראש סולם תוצאות החיפוש בגוגל באופן איטי ובטוח, בניגוד לשיטות פרסום ושיווק אחרות שהאפקט שלהן הוא לטווח קצר בלבד. באמצעות כתיבת המאמרים ופרסום שלהם באתרי כתבות מובילים, גוגל "מזהה" את האתר שעבורו נכתבו המאמרים ומעלה אותו למיקום יותר גבוה בתוצאות החיפוש שלו, כל זאת נכון רק וכאשר זאת המאמרים נכתבו באופן מקצועי ונכון (ישנם חוקים ברורים לפיהם צריכים להיכתב מאמרים לקידום אתרים).

כתיבת מאמרים ופרסומם באינטרנט תורמת רבות למיקום האתר ומשפרת את דירוג העסק, כיוון שהמאמרים נשמרים באינטרנט לתקופה ממושכת וכל הזמן זוכים לביקורים ותגובות מצד הגולשים שמגיעים אליהם על פי החיפושים שהם מבצעים בגוגל. חשוב ואף מומלץ להעלות מידי שבוע מאמר אחד לאתר העסק, ומאמר נוסף באחד מהאינדקסים ברשת- כל זאת כדי לשמור על מיקומו של האתר מבלי להתאמץ עד כדי כך.


הוספת מאמר