• 17-07-2015
  • מאת kidumyashir

תיקון אייפד במבצע

תיקון אייפד במבצע

תיקון אייפד במבצע!, כמה פעמים כבר שמענו את המשפט הזה מכל מיני אתרים מפוקפקים באינטרנט שמתיימרים ומציגים את עצמם כמקצוענים בתחום. לא פעם אנו שומעים על לקוח שתיקן את האייפד במבצע ולאחר מכן גילה שהעבודה הייתה רשלנית. מחירי התיקון של האייפד כל כך זולים אז אולי כבר עדיף לשלם קצת יותר ולקבל תיקון אייפד מקצועי. אל תתפתו להגיע לכל מעבדה שנותנת לכם מחיר זול מידי, ישנם פרמטרים חשובים בבחירת החלק וצורת העבודה בה יתנסו על האיפד שלנו.

 

תיקון אייפד בצורה מקצועית

כאשת מבצעים תיקון אייפד יש לעשות זאת בצורה מאוד מקצועית שכן כל חוסר ידע ומקצועיות יכול לפגוע בטאבלט לצמיתות לכן בחירת מעבדה עם וותק וניסיון היא אלמנט חשוב כדי להבטיח התקנה איכותית וחלקים מקוריים לאייפד. ישנם אנשים הבוחרים ללכת למעבדה הרשמית שנקראת I DIGITAL שם יקבלו תיקון אייפד מקצועי אך עם זאת גם לא מוגבל במחיר, המעבדות הפרטיות זולות בהרבה אך צריך לוודות כי ישימו לנו חלק מקורי בלבד. חלקים חלופיים נוטים לעבוד פחות טוב ופחות אמינים לתווך הארוך. את התיקון יש לבצע עם מכשירים מתאימים ומקצועיים! לא פעם שמענו על מעבדות בתל אביב שמחממות את הטאבלט עם פן (-: ... ממש מצחיק ולא מקצועי!.

תיקון אייפד יעשה עם אקדח חום ודבקים איכותיים להצלחה מרבית ויש לשים לב כאשר מחליפים לנו מסך מגע  יחליפו את מסגרת האטימה שבמידה והיא קרועה יכנס לנו חול ואבק למסך, דרשו זאת מהמעבדה.

 

תיקון אייפד? שלא יעבדו עליכם

בישראל נוטים לנצל את חולשתו וחוסר ידיעתו של הלקוח והמעבדות חוגגות על הארנק  ועל הכיס של הלקוח ולכן חשוב לבדוק ולעשות סקר שוק לפני שמתקנים את האייפד, מבדיקה שלנו ראינו שאפשר לחסוך עד 300 ₪ אם רק מחפשים ומבצעים סקר שוק. אז שלא יעבדו עליכם! לאחר סקירה מקיפה העלנו לרשותכם את המחירון הישראלי לשנת 2015.

מחירון תיקון אייפדים בישראל (תקלות נפוצות)

החלפת מסך מגע לאייפד- מחירים נעים בין 250 ₪ - 650 ₪

החלפת מסך לאייפד- מחירים נעים בין 350 ₪ - 750 ₪

החלפת כפתור הבית לאייפד- מחירים נעים בין 150 ₪ - 350 ₪

החלפת אנטנה לאייפד- מחירים נעים בין 150 ₪ - 250 ₪ 


הוספת מאמר