ארועים ושמחות

  • 19-07-2015
  • מאת 123itay123

יום הולדת 60

יום הולדת 60

זה הרבה פעמים לא נשמע הגיוני, "מה אבא שלי בן 60?"... בעלי בן 60? או האימא? רק לא מזמן היינו בני שלושים והקמנו משפחה צעירה לתפארת, נלחמנו לרכוש בית ולגדל ילדים לתפארת, אבל פתאום ישנם נכדים שמסתובבים בבית וקוראים לאבינו או לאמנו "סבא" או "סבתא". ישנה הזדמנות נהדרת במיוחד לאימא שכבר הגדיעה לגיל הפנסיה וניתן להלעיט אותה ברעיונות כמו מימוש התחביבים, טיולים עם הנכדים, הרשמה לחוגים בריאים כמו ספורט, ריקוד ועוד. ניתן להקריא לו או לה, מכתב יום הולדת מרגש כמו 60 סיבות למה אנו אוהבים אותו או אותה.. ניתן לקשט עוגת יום הולדת 60 שתדגיש את יום ההולדת. ניתן להזמין לאירוע בו משתתפים מעל 80 או 100 מוזמנים, דוכן צילום, שהוא ממש פעילות משעשעת  שמתאימה להתכנסות חברתית כמו יום הולדת 60 של החבר הקרוב או בן משפחה. תמונות כאלה, יהוו מזכרת בלתי נשכחת. אל תשכחו להוסיף אביזרים שונים הקשורים לחוגג האירוע כמו הסמל של קבוצת הכדורגל אותה הוא אוהב, משהו שקשור לתחביב שלו כמו נגרות, דייג ועוד.


יום הולדת 60- הגיע הזמן לחיות חיים רגועים ושקטים

הנה הגיל כבר מאותת לנו שזו התקופה השקטה בחיינו, בה נוכל להירגע מלחצי העבר, משגרת העבודה הלחוצה, אנו מורידים הילוך ומתחילים לחשוב על עיסוקים לקראת הגמלאות. גם את מוסיקת הרקע באירוע כדאי כי תבחרו בקפידה ומצאו את השיר האהוב עליה או עליו כמו, סלואו החתונה, מה שיעורר את הנוסטלגיה והם ירקדו שוב יחד כמו ביום כלולותיהם כאשר הם מחייכים מאושר וניתן אף לראות דמעות התרגשות בעיניהם. תוכלו לארגן משחק טריוויה, כמו שאלות של מה הוא אוהב ומה לא?, מה הכי מעצבן את בעל או בעלת האירוע וכדומה, משחק טריוויה זה, יכול להיות מאוד משעשע ולהעסיק יפה את המוזמנים שיתאמצו לזכור פרטים מדויקים על החוגג או החוגגת של  מסיבת יום הולדת 60. המסיבות והרעיונות השונים לארגון ימי הולדת למבוגרים הם כה רבים ומגוונים והכל תלוי גם בהשקעה ובתקציב שלכם.  אם יש לכם קטעי וידאו מצחיקים של החוגגים, שמרו וערכו אותם, כך שתוכלו להכין להם מצגת הפתעה.

 

תחרויות נושאות פרסים ביום הולדת 60

משחקים נושאי פרסים ותחרויות שונות, תמיד עניינו מוזמנים למסיבות ימי ההולדת השונות. הפעלה של מוזמנים יכולה להיות משעשעת. ניתן להכין מצגת של משחקים על מסך גדול באמצעות חיבור למחשב הנייד, מה שייראה מרשים יותר ומקצועי וקל להשתתפות של כולם. גם משחקי בינגו יכולים לעניין. תוכלו להזמין אמן אורח כמו זמר שישיר את השירים האהובים של החוגגים. חשוב כי יום ההולדת 60, יהיה מחולק לכמה קטעים שגם ישולב בו קטע של אמן כמו: זמר אהוב על בעל השמחה, קוסם, מופע היתולי כמו קומיקאי או סטנדאפיסט, מי שיספר בדיחות רק על גיל 60 ועוד.הוספת מאמר