• 21-07-2015
  • מאת sharonkal80

חשמלאי רכב – לקבל מהרכב שלכם את הכול

הרכבים המודרניים מציעים לנו המון פינוקים, ואפילו הרכבים הפשוטים ביותר מגיעים עם שלל מערכות חשמליות שונות ומגוונות אשר הופכות את החיים שלנו לנעימים יותר, נוחים יותר, ופשוטים יותר.

מי שלא מתעסק בחשמל ובמכונאות, לרוב לא יזהה באופן מיידי את המערכות הללו, והתגלית מגיעה לתשומת ליבנו רק כאשר ישנה תקלה, ולפתע אנו לא יכולים לקבל מהרכב שלנו את אותו השירות שהוא נתן לנו עד כה בצורה כה נאמנה.

תקלות הקשורות למערכות החשמל ברכב כוללות מגוון רכב של מנגנונים, וחשמלאי רכב הוא האיש שיודע לפתור כל אחת מהבעיות הללו בשבילכם.

מה מתקן חשמלאי רכב

לפניכם רשימה חלקית של המערכות אותן חשמלאי רכב מקצועי יכול לתקן בשבילכם. רשימה זו תיתן לכם טעימה עם עומק הידע והיכולות של איש חשמל מומחה רכב:

  • סטרטר – אחת התופעות המתסכלות והמרתיעות ביותר ברכבים היא כאשר הסטרטר שובק חיים, ולא מוכן לשתף פעולה. ברוב המקרים מדובר בתקלה חשמלית שכל חשמלאי מומחה רכב יוכל לפתור בשבילכם, ולאפשר לכם להניע ולהמשיך בדרככם.

  • חלונות חשמל – המערכת החשמלית של החלונות ברכבים נוטה להישחק עם הזמן, וחשמלאי יפרק וירכיב את המערכת במידת הצורך ויאפשר לכם לחזור וליהנות מהנוחות שבמערכת חלונות חשמל.

  • פיוזים – שריפה של פיוז תשבית לכם את הרכב, וזיהוי נכון של מקור התקלה מאפשר לכם לקבל פיתרון זול ומהיר וחזרה לכביש.

  • מצברים – מצבר ששבק חיים הינה תופעה מוכרת, אך האם יש להחליף מצבר או לטעון אותו, ולהבין את מקור התקלה? שאלה זו יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף וזמן, וחשמלאים מקצועיים לרכב הם אלו שיתנו לכם את השירות הנ"ל.

תיקונים בזמן אמת בשטח

הבעיה עם תקלות ברכב היא שהן לא מגיעות כשאתם במוסך, אלא כשאתם בדרכים, או כשאתם מנסים לצאת לדרך מהעבודה, מהבית, או מכל מקום אחר בו חניתם את הרכב, שנדמה שהיה תקין לחלוטין עד לפני רגע.

חשמלאי רכב נייד מאפשר לכם ליהנות משירות כפול – גם איתור ותיקון תקלות חשמל, שהן חלק גדול מהתקלות האפשרויות ברכב שלכם, וגם טיפול בבעיות אלו בו במקום, תוך שאתם מדלגים על הצורך בגרר, וחוסכים מאות, ולפעמים אלפי שקלים על תיקון התקלה.הוספת מאמר