קידום אתרים

  • 21-07-2015
  • מאת kidumyashir

אל תנקה- קח חברת ניקיון

אל תנקה- קח חברת ניקיון

עכשיו, כשהתחיל החופש הגדול, נראה שכל פינה בבית מלאה בבוץ, אבק, אוכל או סתם קורי עכביש. סתם, על מי אתה עובד? אין שום קשר בין הלכלוך שקיים אצלך שנים בבית לעובדה שעכשיו הילדים בחופשה. על הלכלוך אתה יכול להאשים רק את עצמך. אז במקום ליצור ריבים עם האישה או הילדים על מי מנקה את הזוהמה שאף פעם לא נגמרת בבית - תשכור לך חברת נקיון ותהנה מבית מצוחצח תמיד.

יתרונות  בחברת ניקיון

בראש ובראשונה- לא אתה זה צריך לנקות ולגעת בכל חלקי הבית האפלים שלא עברה בהם מטלית מאז אותו הפסח שאמא באה לנקות. ככה שמחלות זיהומיות, אסתמה וטראומה נפשית עוברות למישהו אחר. (זהר מתביעה!)

עברת את שלב שבו אתה משוכנע שלנקות לבד זאת הדרך היעילה ביותר ואתה מחליט להזמין מנקה הבייתה (קודם כל, כל הכבוד!). היא באה והיא נורא נחמדה אליך, מנקה ואפילו לא שוברת כלום. אתה מרוצה ומזמין אותה שוב לשבוע הבא. היא לא יכולה! היא לא מרגישה טוב. אין בעיה, היא בן אדם כמו כולם... אתה מחכה עוד שבוע, שוב מצלצל, היא בחו'ל תחזור עוד שבועיים... בנתיים, לאן נעלם הבית הנקי שלך? אפילו לא השאיר אחריו מזכרת קטנה.

כאן היתרונות של חברת נקיון נכנסות לפעולה. אין דבר כזה מנקה חולה או בחו'ל. זאת אומרת, יש... פשוט יש עוד עשרות של מנקים אחרים שיהיו שמחים להחליף אותה ולהגיע אליך הבייתה ולשמור על הבית שלך נקי מתמיד. נשמע מלהיב? זה אכן ככה.

איך לבחור חברת ניקיון

אתה על דרך המלך ועושה צעדים נכונים כדי להגיע למטרה- ופתאום אתה עוצר ומתבלבל, כ"כ הרבה חברות ניקיון ואתה רק אדם פשוט... איך תדע במה לבחור? תבחר בחברה הזולה ביותר מן הסתם! וגם, זאת שיש בה פוליש, הברקה, חומרי ניקוי ייחודים, מוצרים שמתאימים לרצפה הכי עדינה בעולם וזה לא רלווטי כרגע שזו לא הרצפה שיש לך, שואב אבק שאין לאף אחד אחר, המנקים הסקסיים ביותר... מבלבל.

עזוב, בקש מאישתך לנקות.

 


הוספת מאמר