• 24-07-2015
  • מאת gmsgolan

הידרו

הידרו

הידרו, הסם הירוק, גראס, מריחואנה, קנאביס, ג'וינט- קמצוץ קטן של כינויים לצמח האהוב על כולם. אפשר לומר כמעט בבטחה שבימינו לא נותר אחד שלא ניסה את נפלאות הירוק. אולי כאן נורת האזהרה צריכה להתחיל להבהב?

אחי, תביא לי שאיפה

להידרו יש לא מעט יתרונות. יש מחקרים שרצים כל הזמן על קנאביס רפואי שעוזר לסרטן, טרשת נפוצה, פרקינסון, חרדה, אסתמה ועוד. יותר ויותר חולים נאבקים כדי להשיג לעצמם קצת מהחומר שמעלים כל כאב, מרפא כל מחלה.

ואם נשתחרר מהפאן הרפואי לרגע, קנאביס הוא פשוט כיף סתם ככה, עם החברה. הסטלה שבאה מהר, האופן שבו שואפים את זה פנימה, הישר לריאות; הסיגריה שעוברת במעגל בין כולם... לרגע לא יורד לאף אחד החיוך מהפנים. זה כמו אלכוהול רק בלי הבחילות, הקאות והחמרמורת על הבוקר, היש יותר טוב מזה? כנראה שכן.

עזוב, אני לא נוגע בזה

ירוק הוא חומר יקר, אם אתה לא אחד שחולה באמת ומשתמש בקאנביס רפואי שלא אתה מממן... אבל בהנחה שאתה אתה אחד שמכניס הידרו לריאות על בסיס קבוע וסל הבריאות הוא לא זה שמשלם על זה, אתה יודע בכמה כסף מדובר. ואתה גם כנראה מסוגל להרשות זאת לעצמך. אולי אפילו אתה מעשן רק לפעמים, במסיבות, ותפסיק אח"כ... הכסף הוא לא הסיבה היחידה לסרב לשכטה.

זה לא חוקי! נכון שאתה לא האחד שסוחר בסמים ומתעסק עם מסטולים- אתה לא עבריין ולא זה שמגדל את הצמחים... אבל, ברגע שהמשטרה תתפוס אותך, אתה נופל בזה כמו כולם. לפתע תראה שרצים אליך להשיג את שמות הסוחרים, פותחים לך תיק במשטרה, העסק התחיל להיות מלחיץ קצת... כל השעשוע הקטן עם החברים עלול להסתיים כעת בכלא.

אבל, התחמקת. אתה משלם בכל פעם כמה שצריך, המשטרה לא תפסה אותך ואתה חי את חייך כרגיל רק עם קצת אקשן. אבל האם אתה יכול להפסיק? אפשר להוציא את הג'וינט מהפה שלך? האם אתה וההידרו יכולים לחזור לחיות בנפרד? אתה יכול לשקר למסך ולהגיד שכן. המסך לא שופט אותך... אבל אתה חייב להתחיל לשפוט קצת את עצמך


הוספת מאמר