יעדים בארץ

  • 27-07-2015
  • מאת 123itay123

וויז אייר

וויז אייר

וויז אייר זו חברת תעופה הונגרית שנוסדה בשנת 2003, ומאז ועד היום היא צברה הרבה מאוד ניסיון כך שעם החברה הזאת אתם בידיים טובות. מישראל החברה מגיעה לשמונה יעדים שונים באירופה והיא מפעילה 22 טיסות שבועיות. בין היעדים שאליהם תוכלו להגיע עם חברה זאת ניתן לראות מדינות כמו: הונגריה, רומניה, ליטא וכדומה, כך שאין ספק שגם אתם תמצאו את היעד שאליו תוכלו להגיע עם החברה. היעדים העיקריים הם מרכז ומזרח אירופה, וזה קשור לעובדה שמדובר על חברת הונגרית, וגם לעובדה שהחברה יחסית חדשה לעומת חברות אחרות שעובדות במתכונת של טיסות מוזלות. הגיע הזמן של כולנו להבין שלא תמיד על טיסה לחו"ל צריך לשלם הון, כי אפשר לשלם גם פחות אז למה לא? רוב האנשים מעידים על כך שהם לא נהנים מהטיסה עצמה וכי היא לא חלק מהטיול שלהם, כך שברור מדוע כולנו נעדיף לשלם על הטיסה פחות.

האם כדאי לשלוח מזוודה?

אם עד היום לא יצא לכם לנסוע עם חברות של טיסות מוזלות, כנראה שאתם לא מכירים את המגבלה שבדרך כלל קיימת לגבי המזוודה. באופן כללי ניתן לראות שאצל רוב חברות התעופה שמציעות טיסות מוזלות משלוח המזוודה הגדולה נכנס בעלויות, ולכן הנוסע יכול לבחור האם הוא יכול להסתפק במזוודה קטנה שתעלה איתו למטוס או לא. חשוב להבין שזה לא משנה לאיפה אתם טסים ומה סיבת הטיסה, כי ברוב המקרים אתם תראו שאתם לא באמת צריכים לקחת איתכם מזוודה של 20 קילו וזו דרך נפלאה לחסוך עוד במחיר.

הבטיחות מעל הכול

מי שחשב לרגע שבגלל שמדובר על חברות תעופה שהמחירים שלהן זולים יותר הרי שגם הבטיחות פחות מוקפדת, טעה, ובגדול. ככל שעוברות השנים לטייסים יש יותר ויותר נהלי ביטחון שעליהם הם חייבים להקפיד ואתם תראו שגם עם  חברת וויז אייר הטיסה תסתיים בשלום. כל הטייסים שמתקבלים לעבודה בחברות התעופה הללו הם טייסים שיש להם הרבה מאוד שעות טיסה וניסיון, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים הכי טובות שיש.

 

 


הוספת מאמר