יעדים בארץ

  • 29-07-2015
  • מאת 123itay123

נמל התעופה ואצלב האוול רוז'ינה פראג

נמל התעופה ואצלב האוול רוז'ינה פראג 

מתוך ערים רבות שכדאי לבקר בהם בעולם אין ספק שפראג צריכה להיות ברשימה שלכם, ואליה ניתן להגיע דרך נמל התעופה ואצלב האוול רוז'ינה פראג. מדובר על עיר קסומה שכל פינה בה מלאה בהיסטוריה, נופים ותרבות מרתקת, כך שאם עד היום לא יצא לכם להיות שם, עכשיו זה זמן טוב לכך. נמל התעופה של העיר נמצא במרחק של עשרה קילומטרים מערבית למרכז העיר, כך שלא מדובר על נסיעה ארוכה. כדאי לשים לעובדה שאין רכבת שמחברת בין נמל התעופה ובין מרכז העיר אך יש אוטובוס. מספר האוטובוס שעליכם לקחת הוא 119 והוא יוביל אתכם ישירות אל תחנת המטרו אשר ממנה תוכלו להגיע לכל היעדים בעיר שמעניינים אתכם. תחנת האוטובוס והמטרו נגישות גם לנכים ואפשר לנוע בהן בקלות רבה אפילו עם מזוודות ועם ציוד כבד כך שאין לכם סיבה לחשוש.

האם כדאי לקחת מונית?

יש הרבה אנשים שבחיי היום יום שלהם לא רגילים לקחת אוטובוס והם כלל לא יכולים לחשוב על האופציה הזאת, כך שאפשר להבין אתכם אם גם אתם כאלה. זה השלב שבו כולם שואלים בדרך כלל האם לא עדיף לקחת מונית או אפילו לשכור רכב כדי להגיע למלון במרכז העיר. באופן כללי צריך לדעת שקיימות מוניות שעומדות בנמל התעופה ואפשר לקחת כל אחת מהן, אך אין ספק שזה יעלה לכם יותר וכדאי שתהיו מודעים לכך.

האם מומלץ לשכור רכב?

האופציה הנוספת שאיתה תוכלו להגיע למרכז העיר היא כמובן עם רכב שכור. עם זאת, כדאי לשים לב לכך שגם בפראג, כמו בערים אירופאיות אחרות, לא תמיד קל להסתדר מבחינת נהיגה. אתם עלולים ללכת מעט לאיבוד וגם לאבד זמן יקר על פקקים כך שלא בטוח שרכב זו האופציה הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה. עם זאת, כדאי גם לתכנן את הטיול שלכם בכללותו כי אם אתם רוצים לא רק לבקר בפראג עצמה אלא גם לצאת קצת החוצה ולראות את האזור שמסביבה, הרי שאז מכונית שכורה בהחלט תוכל להתאים לכם. 


הוספת מאמר