ארועים ושמחות

  • 29-07-2015
  • מאת 123itay123

רקדנית בטן

רקדנית בטן

רובכם יסכימו כי הנוכחות של רקדנית בטן מקצועית היא מרשימה, התנועות, הלבוש שלה הכריזמה שלה על הבמה ועוד. ישנן הרבה רקדניות בטן מקצועיות אשר עוברות השתלמות במשך כל שנות פעילותן כרקדניות בטן. בהרבה אירועים גם קטנים וגם גדולים בארץ, מזמינים רקדנית בטן שתשמח את חוגגי האירוע ואת המוזמנים רקדנית בטן, לובשת בגד ססגוני שאף הוא תורם להופעה המרשימה שלה.  בחירה נכונה של מוסיקה סוחפת ומלאת קצב, תכניס את הקהל לאווירה המתאימה. נהוג להזמין רקדניות סטן לאירועים כמו : מסיבת רווקות או רווקים, חינה, חתונה, ברית ושאר האירועים המשפחתיים. הרבה רקדניות בטן, משתפות את הקהל ומזמינות אנשים מתוך המוזמנים לרקוד עמה, מה שמקנה אווירה חמה ומחאת הומור, כאשר רואים מישהו שאינו בקיא בריקוד, אך בכל זאת הוא מעוניין לרקוד עם הרקדנית  ולעשות שמח במקום האירוע.

חשיבות התאורה והאווירה לרקדנית בטן

כאשר מזמינים רקדנית בטן לאירועים מסוימים, אם עסקיים או אם משפחתיים, יש לוודא כי קיימת תאורה ותנאים להופעה מוצלחת שבה הרקדנית תרגיש בנוח. חשוב כי יהיה מקום לרקדנית לרקוד, אם רחבת ריקודים, מעברים שתוכל לעבור ולרקוד בין השולחנות של המוזמנים. לרקדנית הבטן, יש את המוסיקה שלה והתקליטן מסונכרן איתה לגבי תחילת ההופעה., מתי היא עולה להופיע ומתי לשים את המוסיקה שלצליליה היא תרקוד. בדרך כלל, ישנן המלצות לגבי רקדניות בטן, או אם ראיתם רקדנית שממש הרשימה אתכם באירוע, כדאי כי תבקשו את כרטיס הביקור שלה. בדרך כלל, לאחר ההופעה, רקדנית הבטן מחלקת את כרטיסי הביקור למי שמעוניין. אם מדובר למשלך באירוע פרטי וקטן, יש לדאוג למערכת הגברה תקינה כך שההופעה תהיה כתקנה ללא הפרעות מיותרות.

רקדניות בטן בחינה

חינה הינו אירוע מסורתי המגיע מעדות המזרח, לפני החתונה עורכים מעין מסיבת אירוסין בה ישנו טקס מיוחד הכולל תלבושות מסורתיות מעדות המזרח השונות כמו תלבושות מרוקאיות, פרסיות וכדומה שהמוזמנים גם הם לובשים את התלבושות הללו. שי משהו בריקודי הבטן שמהפנט ומשמח את המוזמנים והרקדנית בטו, היא הדובדבן שבקצפת באירועים משפחתיים מיוחדים כמו חינה למשל. בתרבות הישראלית, שיש בה הרבה מעדות המזרח, החינה הפכה למנהג וממש לחלק מהתרבות שלנו, גם בקרב יוצאי עדות אשכנז.. אין חינה שאין בה רקדנית בטן, על מנת שהיא תהיה מושלמת על פי המנהג המקובל בקרב המון משפחות לפני החתונה של ילדיהם. כדאי למצוא רקדנית בטן מובחרת שתשמח אתכם ואת המוזמנים, מה שיגרום לאירוע להיות מוצלח ותוסס עם תכנית עשירה. בדרך כלל לפני השלב האחרון של האירוע, לאחר הארוחה העיקרית באירועים משפחתיים גדולים, יוצאת רקדנית הבטן בהפתעה. בעלי האירוע, אינם מספרים למוזמנים שהם הזמינו רקדנית בטן וההפתעה היא זאת שגורמת לאירוע להיות כה מוצלח. לפעמים מביאים מן קופסת מתנה ענקית שממנה יוצאת רקדנית הבטן, מה שמייחד יותר את ההופעה שלה.

 

 

 


הוספת מאמר