ארועים ושמחות

  • 02-08-2015
  • מאת tommydam

בחירת ספקי שירות לחתונה

חתונה מתנהלת בדרך כלל באופן פחות או יותר זהה ובאותו פורמט. זאת הסיבה שרבים בוחרים לשדרג מספר אלמנטים בכדי לייחד את האירוע שלהם ולהבטיח שיהיה מוצלח, שמח ומרגש. הבר מהווה את אחד האלמנטים החשובים ביותר בחתונה, והוא אחראי באופן ישיר על שלהוב האווירה לאחר הארוחה. יחד עם זאת, מדובר על נישה בפני עצמה אשר בשנים האחרונות מוצעת במגוון רחב של אפשרויות שדרוג. בר אקטיבי הוא אחת הדוגמאות לכך, וביצוע השוואת מחירים בתחום זה חשוב ביותר.

בר אקטיבי סטנדרטי הוא תוספת לשירות הבסיסי של חלוקת משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים בבר. בדרך כלל הבר עצמו הוא שירות שמעניק האולם או גן האירועים במסגרת החבילה עליה משלם הלקוח. תוספת של בר אקטיבי מסופקת לרוב על ידי ספק חיצוני והמחירים הממוצעים שלה עומדים על 2,000 ? - תלוי בשירות שבוחר הלקוח. השוואת מחירים בין השירותים השונים מראה, שישנה עליית מחירים בימי חמישי ובעונת הקיץ של 30%-40% על המחיר הבסיסי, לעומת החורף וימים פחות מבוקשים.

אלכוהול מגוון

בשירותי בר אקטיבי לאירועים השוואת מחירים מראה, כי אספקה של אלכוהול מגוון ואיכותי (לרוב תוצרת חוץ) מייקר את שירות הבר האקטיבי: וויסקי או וודקה איכותית, ייגרמייסטר, או יינות תוצרת חוץ יחייבו תוספת של כמה מאות למחיר הבסיסי. השילוב של האלכוהול האיכותי מאפשר גם קוקטיילים מורכבים וטעימים במיוחד שמהווים את הסיבה להתייקרות, כמו גם תוספת של שמפניה או קאווה שעולה עוד כמה מאות שקלים בממוצע.

בין התוספות האהובות ביותר במסגרת בר אקטיבי נמצאים שוטים קפואים, מבחנות אלכוהול צבעוניות, ופירות אלכוהוליים. המחירים הממוצעים של תוספות אלו עומד על עוד 1,000 ? בממוצע לתפריט הבסיסי שמעניק בר אקטיבי. התפריט הבסיס נקבע כאמור בהתאם לסוגי האלכוהול: השוואת מחירים בין התפריטים הזולים ביותר מצביעה על ממוצע של 2,000 ?, לעומת תפריט יוקרתי שמחירו הממוצע הוא 4,000 ?.

רקדנים ותוספות

מחירו של בר אקטיבי יתייקר במידה והשירות יספק גם רקדניות שיפזזו בין האורחים – תפקידן של רקדניות אלו הוא לחלק את המשקאות המקוריים שמוגשים במבחנות או בפירות בדרך שמשלהבת את האווירה ומשדרגת את מסיבת הריקודים. השוואת מחירים ממוצעים של בר אקטיבי הכולל רקדניות עומד על 3,000 - תלוי במספר הרקדניות. סגנון הריקודים עשוי להיות ברזילאי או אפילו מזרחי – לבחירת הלקוח.

בשירותי בר אקטיבי לאירועים השוואת מחירים המתייחסת גם לעיצוב הבר מראה, כי המחירים מתייקרים כאשר מדובר על בר המעוצב באמצעות ממתקים צבעוניים, בסגנון של מועדון, או עם פרחים ושרשראות. תוספת העיצוב עולה עוד 500 ש"ח בממוצע. בנוסף, תוספת של שרשראות, קסטנייטות, משרוקיות או קשתות משעשעות שמחולקות לאורחים תעלה עוד כ-800 ? בנוסף למחיר חבילת הבר הבסיסית. חשוב לזכור כי השירות אינו מתאים לחתונות בעלות אופי סולידי או לאירועים מצומצמים.
הוספת מאמר