יופי וטיפוח

  • 05-08-2015
  • מאת אביגילולר

מוצרי פדיקור ומניקור מבית - Credo

Credo הינה חברה המתמחה בייצור של כלי פדיקור ומניקור מכאניים ברמה מקצועית גבוהה וכן, נחשבת למובילה בתחומה בעיצוב של המוצרים הנ"ל. כ- 65% מתוצרת החברה מיוצאת לכ-70 מדינות ברחבי העולם. החברה החלה את דרכה בשנת 1924 בתור יצרנית של כלי מטבח שונים, אך לאורך השנים פיתחה החברה את תחום ייצור כלי הפדיקור והמניקור וכיום היא מתמקדת בעיקר בתחום זה. Credo ממוקמת בעיירה סולינגן שבגרמניה ומרבית ממוצרי החברה מיוצרים במפעל הראשי. מרבית מתוצרת החברה מיוצרת במפעל המקומי בגרמניה מתוך הנחה שכך ניתן יהיה להקפיד מקרוב על איכות המוצרים. החברה מונה 50 עובדים מקומיים מה שתורם לתחושת המשפחתיות ועוזר ליצור נאמנות ורצון לתרום להישגי החברה. המותג הגרמני Credo הינו שם דבר לייצור כלי פדיקור ומניקור ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

מגוון רב של מוצרים איכותיים

חברת N&D Nail Design משווקת מורשית של חברת Credo בארץ. באתר החברה ניתן למצוא מגוון רחב של כלי פדיקור ומניקור כגון: ידית סכין לשיוף עם מגרדת להסרת יבלות ועור קשה, אבן שיוף טבעית להחלקת העור, צבתית להסרת עור מת, גוזז ציפורניים, פצירה קרמית דו-צדדית, דוחף עור, מספריים לציפורניים חזקות, פצירות ועוד.

בנוסף מייצרת החברה ליין משייפים בטיחותיים המותאמים במיוחד לחולי סכרת, כלים המצופים בכרום לשימוש עם לקוחות בעלי נטייה לפתח רגישות בעור במגע עם חומרים מסוגים שונים וכן, כלים המיוצרים מפלדת אל-חלד עמידה בפני עיקור במים רותחים וניתנת לחיטוי בקלות מרבית.

ערך מוסף

נוסף על יצור ממוקד לתחומי הפדיקור והמניקור, מייצרת חברת Credo מספר מוצרים המיועדים למכוני יופי ובהם: פינצטות  מסוגים שונים, דיספליי למוצרי החברה וכן מספר פריטים לשימוש אישי לכלל האוכלוסייה. בין המוצרים הכלליים ניתן למצוא סט לגזיזת ציפורניים לתינוקות בתוך נרתיק מעוצב בחינניות בשלל צבעים וכן פצירת נייר לתינוקות. ב- Credo משתדלים לשלב אטרקטיביות של מוצר הן מהפן המקצועי והן מהפן האסתטי. בכל אחד מהמוצרים קיימים מספר סגנונות עיצוב כאשר בפינצטות למשל, ניתן למצוא ליין שלם של פינצטות בשלל צבעים מרהיבים עם נצנצים וכן בכלי הפדיקור קיים קו של מוצרים בגוני הפסטל ובשלל צבעי Art-Pop נועזים.

אחריות מלאה על כל מוצרי החברה

אנו ב- N&D Nail Design מקפידים להתעדכן תדיר בייצור של מוצרי פדיקור ומניקור מבית Credo  ולייבא מגוון רב של מוצרים על מנת לתת מענה לצרכיהם המקצועיים של כלל לקוחותינו.

 N&D Nail Design מתחייבת להעניק ללקוחותיה אחריות על רכישת מוצרים מבית Credo במידה ונתגלה פגם כלשהוא במוצר או מכל סיבה אחרת. בחברתנו תמצאו כי שירות ויעילות הן מילות המפתח. סוכני החברה הפזורים ברחבי הארץ זמינים ללקוחות סביב השעון וישמחו לתת מענה על כל שאלה ו/או בקשה לביצוע הזמנה. אספקה לבית העסק במהירות המרבית וכן אמצעי תשלום נוחים במיוחד. 


הוספת מאמר