ארועים ושמחות

  • 05-08-2015
  • מאת kathynaymark

לוח שנה מעוצב

עיצוב לוח שנה

התפתחות טכנולוגית פתחה בפנינו עולם שלם של לוחות שנה מעוצבים, וכיום אינכם חייבים להסתפק בלוחות השנה הנמכרים בחנויות. ניתן להפיק לוחות שנה בעיצוב אישי בקלות ובמחיר השווה לכל כיס. אין מתנה יותר ייחודית ומרגשת מלוח שנה בעיצוב אישי. שילוב תמונות והקדשה אישית הופכים אותו למתנה אישית מושלמת. בלוח שנה בעיצוב אישי ניתן לשלב אלמנטים עיצובים ייחודים ומרתקים:

טקסטים ותוכן מרגש בלעדי שחשוב לזכור לכם ולמשפחתכםתמונות אישיות מהרגעים היפים אשר יזכירו לכם את הזמנים החשובים בעת התבוננות בלוח שנהמועדים מיוחדים שאסור לפספס ומשתלבים בצורה מושלמת בתוך לוח שנה מעוצבתאריכים חשובים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, אירועים, תזכורות ועודסגנון עיצוב ייחודי שיהפוך את לוח השנה שלכם ליחיד במינו: הוספת רקעים, עיטורים, הבלטות ויישום אפקטים עיצובים נוספים

לוח שנה בעיצוב אישי מהווה מתנה מושלמת לכל הגילאים ולכל מטרה.

לוח שנה מעוצב כמתנה אישית

לוח שנה יכול לשמש כמתנה מושלמת לכל מטרה ולכל אירוע. לוח שנה מעוצב לאהובים ואוהבים עם תמונות אישיות ותאריכים חשובים, פשוט מתנה מושלמת עבור האהוב או האהובה. ניתן לשלב בתוכו תמונות מיום הנישואין, טקסטים בהקדשה אישית ועיצוב ייחודי אחר. לוח שנה עם תמונות הוא לוח השנה הפופולרי בישראל בשל איכות ההדפסה וחומרי גלם האיכותיים ממנו הוא עשוי. לוח שנה עם תמונות אישיות היא דרך נפלאה לפתוח את השנה החדשה. אם אתם מעוניינים להעניק מתנה ייחודית לכבוד יום הולדת, לוח שנה בעיצוב אישי הוא פתרון מעולה לדבר, כי אין מתנה טובה יותר מלוח שנה שימושי עם נגיעה אישית. עבור מעסיקים רבים לוח שנה מעוצב היא מתנה נהדרת שתמיד ישמחו לקבל אותה. לוח שנה מעוצב היא מתנה שימושית לכל בית ולכל לקוח.

לוח שנה ממותג

עיצוב לוח שנה עם לוגו החברה או תמונות הקשורות לעסק, היא מתנה מיוחדת לעובדים וללקוחות פוטנציאלים. בעלי עסקים יכולים להעניק לוח שנה לעובדיהם כצ'ופר להשקעתם ומסירותם לעבודה. העובדים ישארו מרוצים ממתנה כה שימושית, וגם בעלי עסקים יזכו לחשיפות גבוהות יותר (לוח שנה מודפס ימצא על הקיר או על השולחן בביתו של העובד). לוח שנה ממותג הוא כלי לפרסום ושיווק העסק והוכיח את כוחו בקידום מכירות. עיצוב לוח שנה עם לוגו החברה, תמונות החברה ופרטי חברה נוספים, הופך אותו לכלי קידום מכירות יעיל. ניתן להעניק לוח שנה לעובדים כבונוס, או ללקוחות פוטנציאליים כמתנה לבית. לוח שנה ממותג היא מתנה נכונה עבור לקוחות העסק שלך.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר