ארועים ושמחות

  • 05-08-2015
  • מאת קטיניימרק

לוח שנה מעוצב להדפסה

לוח שנה עם תמונות

יש לכם תמונות שתמיד רציתם לפתח אך ממשיכים לשמור במדיה הדיגיטלית? תוכלו להפיק לוח שנה בעיצוב אישי עם כל התמונות האהובות שלכם. לוח שנה עם תמונות אישיות יגרמו לכם להעלות חיוך על השפתיים בכל פעם שתביטו על התמונה. לוח שנה עם תמונות מתאים לכל אירוע ולכל חג: לוח שנה עם תמונות ליום הולדת, הדפסת לוח שנה עם תמונות לחג, לוח שנה ממותג עם תמונות העסק לקידום מכירות ועוד. לוח שנה בעיצוב אישי הכולל תמונות היא מתנה מרגשת ומיוחדת.

לוח שנה ממותג

ניתן לעצב לוח שנה לפי צרכים ובקשות הלקוח. לוח שנה ממותג הוא לוח שנה שמציג את פרטי החברה, כגון: לוגו החברה, תמונה של העסק, מוצרי או שירותי העסק ועוד. לוח שנה יכול גם להניע את הלקוח לפעולה. כך למשל, החברה יכולה להחליט מראש על ימי המבצע המיוחדים ולהדגיש אותם בלוח שנה מעוצב. תאריכים מובלטים מושכים את תשומת ליבו של הלקוח, ומחירים אטרקטיביים מניעים את הלקוח לפעולה. לוחות שנה ממותגים עוברים ישירות מבעל העסק לידי הלקוחות, מה שמבטיח את הפניה השיווקית לקהל יעד נכון. שימוש בלוח שנה בבית הפרטי חושף גם לקוחות פוטנציאליים אחרים לעסק ולמוצרי החברה. שימוש בלוח שנה ממותג כפתרון יעיל ואפקטיבי לפרסום ושיווק העסק, כאשר מצד אחד הלקוח מקבל מתנה איכותית ושימושית, ומבחינת העסק הוא מפרסם את פעילותו ביעילות בעלות חסכונית. בניגוד לעלויות של שיטות פרסום אחרות, לוח שנה להדפסה ממותג אינו כרוך בעלויות גבוהות.

לוח שנה כמתנה לעובדים

אחד החלקים המרגשים באירוע הרמת כוסית, הוא חלוקת המתנות לעובדים. זאת הדרך שלכם להודות לכל העובדים על מסירותם והשקעתם במקום העבודה. כיום קיים בשוק מגוון רחב של מתנות שאפשר לחלק לעובדים בחג, אך אם אתם מעוניינים להעניק מתנה ייחודית, שתשמש את העובדים מצד אחד, ותמתג את העסק שלכם מצד שני, תוכלו להפיק לוחות שנה ממותגים עם לוגו החברה ותמונות הקשורות לעסק שלכם ולהעניק אותם לעובדים. יש מבחר עצום של לוחות שנה לכל צורך ולכל מטרה: לוח שנה שולחני, לוח שנה עומד, לוח שנה מעוצב עם תמונות ועוד. 


הוספת מאמר