הצלחות עסקיות

  • 09-08-2015
  • מאת sanitatziaco

מכולות משרד

פתרונות בנייה העושים שימוש בחומרים ממוחזרים על מנת לצמצם את הנזק הסביבתי זוכים לאהדה רבה באירופה ובארה"ב. בישראל הרעיון נחשב לחדש יחסית והפיתוח של משרדים העשויים ממכולות נמצא בחיתוליו. מדובר בפתרון בנייה שאינו פוגע בסביבה ואינו מצריך שימוש במשאבים נוספים. מכולות משרד נותנות מענה מקצועי לעסקים וחברות הזקוקות לתוספת שטח לפרוייקטים קבועים וזמניים. 


מה זה מכולת משרד?

מדובר במבנה משרדי שהוקם בתוך מכולה. אלה הן בדרך כלל מכולות שהיו בשימוש בתחומים שונים של תעשייה, ספנות ועוד. מכולות אלו עברו ניקוי וחיטוי ייסודיים, שופצו, נוקו והפכו לחללים מודרניים מתוחכמים הכוללים את כל אמצעי הנוחות והטכנולוגיה שמשרד זקוק להם. כל המכולות מצויידות בחיבור לחשמשל ומים זורמים, שירותים מהודרים, מקלחת נוחה, מטבחון הכולל מקרר, ארונות ומזגן. המבנה נייד וניתן להעביר ולהקים אותו בכל מקום בארץ בהתאם לדרישות העסק. 

פתרון ידידותי לסביבה

מכולות משרד מאפשרות בנייה על ידי שימוש בחומרים שכבר קיימים ומצמצמים את הצורך בשימוש במשאבים חדשים ומונעות פגיעה בטוויי השטח הטיעים והסביבה. הפגיעה בסביבות היא מנימלית, מפני שלא מדובר במנה קבוע וניתן להעביר אותו למקום אחר בעת הצורך. 

פשוט ומשתלם

בנייה, העברה והקמה של מכולות משרד פשוטים וזולים יותר מהקמת מבנה רגיל. ההקמה והבנייה מצריכות פחות אישורים ופחות טרטור ביורוקרטי. 

עיקרון הבנייה שלוקח בחשבון את הצרכים הסביבתיים ומשתמש באלמנטים של מיחזור נמצא בשלבי חדירה לתודעת עסקים וחברות בישראל. מכולות משרד מספקות פתרון זמין, מהיר, זול וידידותי לסביבה ומתאימות למגוון אירועים ופרוייקטים עסקיים. 


הוספת מאמר