יעדים בארץ

  • 10-08-2015
  • מאת 123itay123

איזיג'ט- ההצלחה במספרים

איזיג'ט- ההצלחה במספרים

 55 מיליון נוסעים במהלך השנה שעברה- מתוכם כחצי מיליון ישראלים, קרוב ל-200 מטוסים חדישים, 134 יעדים, מתכון עשרה בטיסות ישירות מישראל, 95% אחוזי שביעות רצון, עשרים שנות פעילות ומטרה אחת לטובת הצרכן- חוויית טיסה אידיאלית במחיר הזול ביותר. כל אלו הופכים את חברת איזיג'ט הבריטית לאחת מחברות הלואו קוסט המובילות בעולם- והשנייה בגודלה באירופה- במשך שנים.

טיסה בקלי קלות

המחיר הוא לא הדבר הקל היחיד שחברת איזיג'ט מציעה ללקוחותיה. דרך אתר החברה אפשר לא רק להזמין את הטיסה הבאה שלך, אלא למעשה להרכיב את החופשה כולה- לדאוג להסעה שתאסוף אותך משדה התעופה לחדר המלון אותו בחרת באתר הטיסה, ולהשכיר את הרכב שישמש אותך במהלך הטיול. מעבר לנוחות, השירותים הללו מוצעים דרך אתר החברה במחירים מיוחדים ועם הנחות של עד 50 אחוזים. מצאת מחירים זולים יותר במקום אחר? חברת איזיג'ט תחזיר לך את ההפרש.

חושבים מחוץ לקופסא

המחירים התקדימיים שמציעה חברת איזיג'ט מחייבים אותה כל העת למצוא פתרונות חדשים, שיקלו על הצרכן, מבלי לפגוע בחוויית הטיסה של הצרכנים. החשיבה הזו מתבטאת בפרטים שנראים לכאורה לא חשובים, אבל הם למעשה משפיעים ביותר על התוצר הסופי. כך, למשל, המושבים הקלים המותקנים במטוסים כבר חסכו לחברה למעלה ממילין לירות סטרלינג- מה שאומר, כמובן, חסכון של יותר ממיליון לירות סטרלינג מכיסם של הצרכנים המשתמשים בשירותי החברה. פתרונות נוספים, שנוגעים למשל לאיחורים וביטולים של טיסות, נמצאים בפיתוח ויישומו בעתיד במטוסי חברת איזיג'ט.

מחיר קטן- שירות גדול

חברת איזיג'ט, כחברה שמודעת לצרכים המשתנים של לקוחותיה, יודעת להתאים את השירותים שלה לסוגי הלקוחות השונים. כך, למשל, הדבר ביחס ללקוחות העסקיים. אצל אלו, הנוסעים תדיר לחו"ל, זמן שווה כסף, ובמקרה הזה גם נוחות. מקומות מרווחים יותר בטיסה, כרטיס טיסה גמיש ועלייה מהירה יותר למטוס- אלו השירותים שמציעה החברה עבור אנשי העסקים הטיסם עם החברה, וזאת בתוספת מחיר מינימלית, על המחירים הזולים בין כה וכה של חברת איזיג'ט. ניסיון העבר, החדשנות העתידנית, המחירים הזולים והשירות שמוגש ללא פשרות- כל אלו הופכים את איזיג'ט לאמצעי בטוח לשדרג את החופשה הבאה שלכם. 


הוספת מאמר