ארועים ושמחות

  • 16-08-2015
  • מאת kathynaymark

ברכונים לחתונה בעיצוב אישי

ברכונים מעוצבים לחתונה

בעבר, החתונה הייתה מנהג יותר דתי ומסורתי, בו בני הזוג מתאחדים וחותמים להיות נאמנים אחד לשנייה. האורחים באירוע היו מגיעים בכדי לשמח את ליבם של הזוג הצעיר ולהשתתף בשמחתם. כיום, החתונה הפכה להיות בילוי, אותו מודדים לפי סוג המוזיקה, רמת האוכל והאלכוהול. הצעירים שמגיעים לחתונה נוהגים לבחון אותה היטב ולהעניק ציונים לכל פרט ופרט, החל מההזמנה לחתונה, לצבע המפיות, לאטרקציות, למתנות וכדומה. חלק גדול ממנו האורחים מתלהבים היא המעורבות שלהם בחתונה, אם בהפרחת יונים או בלונים בחופה, בריקודים ברחבה, ביצירת זיכרונות על גבי מגנטים ועוד. לאחרונה, אחת המתנות הפופולאריות שהזוג מחלק לאורחים הם ברכונים לחתונה, בהם בדרך כלל תופיע תמונה של הזוג עם ברכה ומילות תודה לכל מי שכיבד אותם בהגעה לאירוע.

ברכונים מקופלים

ברכונים לחתונה מסורתית, בדרך כלל יהיו עם תפילות שונות כגון תפילת הדרך, ברכת המזון ותפילות נוספות, עם הקדשה קטנה מהזוג. ברכונים לחתונה מגיעים עם אפשרות לקיפול באמצע, כך שניתן להעמיד לכל אורח ברכון, ליד הצלחת במקום בו הוא יושב. הברכונים מיוצרים רק על ידי מדפסות מקצועיות שמסוגלות להדפיס כמות גדולה של ברכונים בזמן קצר. מאחר וניתן לקפל את הברכונים, הם קלים לנשיאה והם אינם תופסים מקום בתיק.

ברכונים לחתונה- מתנה מקורית

בית דפוס מקצועי מספק כל הזמנה תוך יום עסקים אחד ושולח את ההזמנה עד לפתח דלתכם. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה, רוב בתי הדפוס מספקים אפשרות של יצירת מוצרי דפוס דרך המחשב האישי, בלי הצורך להגיע אל בית הדפוס פיזית. כל אחד יכול, אפילו מי שאין לו ידע או ניסיון קודם עם מחשבים או אינטרנט. בית הדפוס מסביר בפשטות את התהליך על ידי מצגת מפורטת ומדריך את המשתמש כיצד לפעול, דרך ממשק ידידותי וקל לתפעול. כל שיש לעשות הוא לבחור את סוג הברכה ואת הסגנון, לשנות ולשפצר ולסיום לשלוח להדפסה. ברכונים לחתונה, ברכה שתישאר איתם לעד.  


הוספת מאמר