קידום אתרים

  • 19-08-2015
  • מאת segevsigron

למה העסק שלך צריך אתר ברשת ולמה משלמים לחברת בנייה מקצועית

למה העסק שלך צריך אתר ברשת ולמה משלמים לחברת בנייה מקצועית

אתר אינטרנט הוא נכס חשוב לכל עסק בשוק. הסיבה, בפשטות, היא שאתר כזה פותח לעסק דלתות דרך המרחב הכביר שהוא מערכת האינטרנט. כמעט אין אנשים בעולם שלא משתמשים במערכת הנגישה הזו, עובדה שהופכת אותה, ברוב המקרים, לאמצעי השיווק הטוב ביותר שקיים. 

אתר אינטרנט איכותי מושך לעסק כמות משמעותית של לקוחות פוטניאליים, ובסופו של דבר מגדיל את סך הרווחים של העסק בצורה אפקטיבית עם מחיר שלא עולה על היעילות שלה.

למה אני צריך לשלם לבנאי אתרים מקצועי?
אז כמו שכבר אמרנו, אתר אינטרנט מעצים את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שמגיעה לאתר מסויים. התהליך הזה קורה בעיקר דרך מנועי חיפוש, שמציגים לכל משתמש שמחפש נושא מסויים רשימה של האתרים שהמנוע מאמין שעונים על בקשת המשתמש. האתרים שמתאימים יותר, לפי המנוע, מוצגים ראשונים, ואלו שפחות מוצגים אחריהם. עדיף שלא ניכנס להסברים על כל תהליך קידום האתרים, שמיועד לגרום לאתר מסויים להופיע כמה שיותר גבוה ברשימה, ופשוט נגיד שאתר שנבנה על ידי אתר בנייה חינמי (2all, wix וכו') ייחשב לחלק מהאתר הזה ולא אתר בעצמו, דבר שמוריד את הרלוונטיות שלו בעיני מנועי החיפוש וגורם לו להידרג במקום נמוך יותר ברשימה. 

דבר נוסף שצריך לזכור כשמשתמשים בהתקן לבניית אתרים הוא שקשה הרבה יותר לקדם אתרים שנבנו עם מערכת מוכנה.
רוב האתרים שמספקים אתרים בחינם, וכל האתרים שאני ראיתי, משתמשים במערכת כזאת. רשימת האתרים הזאת כוללת את השניים שהוזכרו למעלה ודוגמאות נוספות כמו Wordpress, Julma ו-Livecity. בגלל שהמערכות מיועדות להיות כמה שיותר קלות לשימוש ללא ידע קודם, הן לא מציעות יותר מדי חופש לקידוד של האתרים בהם הן משומשות, וכתוצאה, לא ניתן ליישם שיטות רבות של קידום באתרים האלו. המערכות עצמן לא רעות בשביל אתר, אבל העובדה שהן לא מאפשרות למקודדים להתעסק באתרים שמופקות בעזרתן מקשה על תהליכי הקידום של אותו אתר, ובדרך כלל פוגעת בדירוג שלו בסוף התהליך.

חברות שמציעות שירותי בניית אתרים, בדרך כלל יבצעו עבודה איכותית וייצרו אתר ייחודי שיתאים גם לכם וגם ללקוחות שלכם, בלי שתצטרכו לדאוג מבעיות בקידום של האתר בעקבות, לדוגמא, התנגשות עם מערכת מוכנה. ושימו לב לבדרך כלל שם. יש מספיק חברות שמתמחות ברימוי לקוחות במקום ב בניית אתרים.


הוספת מאמר