• 20-08-2015
  • מאת mehoniotp

מכירה וקניית רכבים לפירוק בשנת 2015

רוב האנשים שתשתאלו אותם מאיפה הם מכירים את המונח "קונה רכבים לפירוק" הם בוודאי יגידו לכם:

מהמדבקות על רכבים ישנים שתקועים לנו ברחוב ותוספים חניות סתם

זה נכון, אבל, התחום הזה הוא גדול הרבה יותר מאשר כמה רכבים ושנים וכיום אם תראו שלט "קונה רכבים לפירוק" לרוב יוסיפו לזה גם "או לנסיעה" שכן, גם אם יש לכם רכב ישן שלא זז ולא שמיש וגם אם יש לכם רכב שמיש שאתם אינכם מצליחים להיפטר ממנו בשום דרך נורמלית והגיונית, באמצעות אותו אדם שקונה רכבים לפירוק או לנסיעה תוכלו להיפטר מהרכב במהירות שלא הכרתם והכסף - במזומן!

רכבים לפירוק - תהליך הקניה והמכירה

אם נרצה למכור רכב בשיטה הרגילה, זה אומר ללכת ללוח יד2 או בלוח מכירות בעיתון (כיום יש קבוצה בפייסבוק בשם פשפשוק רכב המונה מעל 120 אלף איש המוכרים וקונים רכבים) על מנת לפרסם את הרכב, להקפיץ את המודעה בכל מספר שעות / ימים על מנת שהרכב שלנו יהיה הראשון בתור, לענות לשיחות שמגיעות אלינו (לפעמים גם לא בזמנים נוחים), להראות את הרכב לכל מי שרוצה, לנסוע לבדיקת רכב במידה ויש קונה מעוניין, העברת בעלות ועוד כאבי ראש גדולים. - זאת היתה שיטת מכירת רכב בצורה הנורמטיבית והמוכרת לכולנו.

אך כאשר רוצים למכור רכבים לפירוק, התהליך הוא הרבה יותר מהיר, הרבה יותר נגיש והרבה פחות מסורבל. במידה ויש לנו רכב שברצוננו להיפטר ממנו במהרה, לכמור אותו לפירוק, אנחנו מתקשרים לחברת פירוק רכבים, שתפקידה הוא בדיוק זה - לקנות את הרכב ולפרק אותו. כאשר אנחנו מתקשרים לחברה, הם כבר בטלפון שואלים אותנו מספר שאלות על הרכב ומציעים לנו הצעת מחיר על הרכב טלפונית. (רצוי לציין שזה לא יהיה מחיר מחירון). במידה ויש עניין למכור את הרכב והמחיר נשמע טוב, מאשרים את המכירה. בשלב הזה אנחנו סיימנו את חלקנו במכירה, החברה שולחת גרר שיבוא לאסוף את הרכב הישן, מביאים לנו את הכסף במזומן במקום ולוקחים את הרכב עם גרר על חשבונם.

כמו שאתם רואים, למרות הנוחות של רשת האינטרנט, לפעמים שימוש בשירותי הטכנולוגיה של בזק כמו הרמת טלפון אחד יכולה לעשות את כל העבודה.

למידע אודות ביטול רישיון רכב לחצו כאן


הוספת מאמר