יופי וטיפוח

  • 25-08-2015
  • מאת sharonkal80

הצרת היקפים

למרות שניתן להגיד שכל העניין של משקל ומראה גוף הוא עניין של מודה, ברור יותר ויותר שבעשרות השנים האחרונות באופן כללי רזה נחשב יפה. שלא לדבר על העניין הבריאותי שבו אדם בעל היקפים רחבים נראה לנו לא בריא ואף כאחד שמזניח את עצמו. למרות שבמקומות עניים או רעבים ניתן יהיה עדיין למצוא אוכלוסיות מסוימות בהן היקפים רחבים נחשבים לסמל מעמד, עושר ואף בריאות רוב העולם יראה זאת באופן שונה.

הצרת היקפים

אנשים רבים ניסו דיאטות שונות ומשונות כדי להצר את היקפיהם. ישנן כאלה המתבססות על אכילה של מאכל מסוים בלבד או אי אכילה של מאכלים אחרים, ישנן כאלה המתבססות על אכילה רק בזמנים מסוימים או על שתיית תה או מים בכמויות גדולות. כמעט אפשר להגיד שכמספר האנשים כן מספר השיטות ואיתן גם האכזבות. למי שרוצה באמת להגיע להצרת היקפיה ולא רק לזמן קצר שלאחריו שוב תחזור למצב שהיה לפני הדיאטה או אפילו גרוע מכך... מומלצת הצרת היקפים.

כדי להצר את ההיקפים משתמשים כיום בשיטות סופר מודרניות וביניהן שיטת אינפרה אדום, ניקוז לימפטי ועוד שיטות רבות. כאשר מצרים את ההיקפים חל שיפור משמעותי במראה הגוף, בין השאר בצלוליטיס וכדומה.במקרים רבים לאחר הצרת ההיקפים הגוף ישמור על מראהו גם זמן רב בניגוד כאמור לדיאטה. כאשר את בוחרת בהצרת היקפים את בוחרת בשיטה שלא תאלץ אותך להרעיב את עצמך או להימנע ממזון מסוים שאהוב עלייך. את יכלה לדעת שטובי המומחים עושים עבורך את העבודה ואילו את יכלה להמשיך בחייך, מקבלת שלל מחמאות על הצרת היקפייך למעשה מבלי שהצטרכת לעשות שום מאמץ מיוחד מלבד להגיעה למרפאה ולהחליט להגיד כן לתהליך.

כאמור יתרונות רבים ישנם לתהליך של הצרת היקפים מי שמעוניין או מעוניינת להצר את היקפיה יכלה כיום להשתמש במיטב הטכנולוגיה וליהנות ממראה בריא ומושך מבלי שום סבל או מאמץ מיותרים הכרוכים בכך. כמובן שמומלץ בד בבד עם התהליך להתחייב גם למשמעת של התנהגות בריאה יותר אל עצמך אבל אחרי שתקבלי את כל המחמאות זה יהיה לך קל הרבה יותר.



הוספת מאמר