ארועים ושמחות

  • 04-09-2015
  • מאת lublin123

חתונה באווירה שונה בתל אביב

העיר תל אביב מציעה לא מעט אולמות אירועים מפוארים ומיוחדים ההופכים את הבחירה של אולם אירועים לנורא קשה עבור הזוג הטרי. מעבר לכך רוב האולמות הנמצאים בתוך העיר אינם מתאימים לסטנדרט של הזוג, ולכן רבים מהזוגות מחליטים להתרחק מהרדיוס של העיר ולהגיע לאולמות נורא מרוחקים ולא נגישים עבור רבים מהאורחים. אין מה לעשות, בפריפריה ניתן לקבל אולם גדול ומפואר יותר באותו מחיר, אך מה אם זה היה אחרת? והייתה עוד אופציה שעוד לא יצא לכם לחשוב עליה? אז כן... קיים גן אירועים בתל אביב שיכול לענות על כל דרישותיכם!

אי שם בדרום תל אביב נבנה מתחת לרגלינו עולם חדש ויפה יותר של העיר תל אביב שלא מפסיקים לנהור אליה משפחות וצעירים רבים מכל חלקי הארץ! נכון... דרום תל אביב היא זולה יותר למחיה אך היזמים כבר גילו את הפוטנציאל של האזור הצעיר והחלו לבנות בוא המון פרויקטים מדהימים ביופיים שהפכו את האזור לשופע חיים עם נוף אורבני המזכיר את רחובות הריביירה הצרפתית.

ממש ברחוב שלמה יצא לנו לגלות את אחד מאולמות האירועים המיוחדים וה"קולים" ביותר שיצא לנו לראות מזה המון זמן לזוגות צעירים וכל סוג אירוע אחר. אתם תשמחו לשמוע שמדובר במועדון האומן 17 המשמש גם כגן אירועים מדהים ביופיו המשתנה מאירוע לאירוע בצורה קסומה שאתם לא תאמינו! המקום נקרא הגן האורבני של תל אביב.

הגן האורבני הוא בעצם הגינה של האומן 17 שמשתרעת לגודל של 600 מטר מרובע ומתחברת לחלל הענק של המועדון שיכולים להכיל ביחד עד כ3000 איש. בנוסף המקום מאובזר במערכות תאורה והגברה הטובות בעולם וכמה חברות קייטרינג חיצוניים שנחשבות להכי טובות היום בתחום בישראל!

אז אם אתם זוג עם ראש פתוח מומלץ בחום לבדוק את המקום ולראות אותו בעיניים כדי להבין על מה מדובר!

 


הוספת מאמר