• 08-09-2015
  • מאת dzrihen

איך אפשר לשפר את המראה בעזרת בוטוקס?


 

מבין כל טיפולי הרפואה האסתטית, הבוטוקס הוא הנפוץ ביותר. טיפולי בוטוקס נעשים מידי יום בכל העולם, לנשים וגברים, הרוצים לשפר את המראה. מדובר בפרוצדורה פשוטה למדי של הזרקת בוטוקס ואין שום צורך בהתערבות כירורגית כפי שלפעמים נדרש ברפואה האסתטית. מדובר בטיפול זול ומהיר המראה תוצאות מידיות, ברור מדוע הוא כל כך מבוקש.

 

אבל מהם הטיפולים שניתן לעשות עם בוטוקס ואיך ניתן לשפר את המראה בעזרתו?

 

יותר מכל הבוטוקס ידוע בתור פתרון להעלמת קמטים. במהלך השנים אנו מקבלים קמטי הבעה בפנים והבוטוקס הוא הפתרון שמאפשר לנו להסירם בקלות. מקורם של קמטי ההבעה הוא שרירי הפנים אשר התקבעו בצורה מסוימת. הבוטוקס פועל על השריר וגורם לו לשיתוק זמני אשר בזכותו ההבעה חוזרת למצבה הקודם והקמט נעלם. 

הבוטוקס יכול להחזיר למטופלים את הפנים החלקות שהם כל כך מתגעגעים אליהן. טיפול לשיפור המראה והסרת קמטי ההבעה נמשך כ 5-10 דקות לכל היותר. בגמר הטיפול אין צורך בתקופת התאוששות, ניתן לחזור לשגרה באופן מידי, בתפקוד מלא ללא שום מגבלות. למעשה כאשר מדובר בקמטי הבעה, אין תחליף לשיטת הבוטוקס, גם טיפולי פילינג עמוק לא יעזרו לקמטי הבעה. אמנם טיפול בוטוקס נחשב לטיפול בעל תוצאות מידיות, אך התוצאה המיטבית נראית רק לאחר מספר ימים.

 

אנשים רבים מגיעים לטיפולי בוטוקס על מנת לטפל בבעיות הבאות: הרמה של הגבות, תיקון קמטי ארנב באף, עיצוב זוויות הפה וקמטוטים מסביב לפה ועוד. הבוטוקס הוא אינו טיפול אך ורק לקמטי הבעה, הוא משמש לשיפור המראה במגוון בעיות אחרות. ניתן להשתמש בבוטוקס גם למילוי קמטי הזדקנות ולהשגת מראה צעיר יותר של אור הפנים. כאשר אנו מתבגרים העור מאבד את גמישותו והופך למקומט ובעל פגמים. בכוחו של הבוטוקס להעלים פגמים אלו ולהשיג מראה צעיר יותר לעור הפנים.

 

הבוטוקס הוא רעלן הנמצא בשימוש ברפואה עשרות שנים, הוא משמש בתחומים שונים ולא רק ברפואה האסתטית. זהו חומר רב שימושי ובעל יתרונות רבים. רבים מודאגים מבטיחות שימוש בחומר זה; חומר זה נחשב בטוח לשימוש ולרפואה יש ניסיון מצטבר של עשרות שנים של עבודה עם חומר זה.

 

קיראו עוד על הצערת העור בעזרת בוטוקס.

 


הוספת מאמר