• 09-09-2015
  • מאת kidumyashir

יש חברת ניקיון ויש חברת ניקיון מקצועית!

חברת ניקיון מקצועית

יש חברת ניקיון ויש חברת ניקיון מקצועית!

השוק מוצף בהצע רחב של חברות ניקיון, ואנחנו טובעים בים ההצעות. חשוב לנו לדעת איך להבחין בין חברת ניקיון סתמית שנותנת שירותי ניקיון ברמה סטנדרטית למול חברת ניקיון מקצועית שעושה ניקיון יסודי ומוחלט.

 

מהי חברת ניקיון מקצועית?

חברת ניקיון מקצועית היא חברה אמינה שיש לה אחריות ואמינות לגבי טיב העבודה שלה. היא אחראית על כל אחד מאנשי הצוות ומוודאת שהוא עושה את העבודה כמו שצריך. היא לא מתפשרת על ניקיון בינוני ולא מוכנה להעסיק אנשים שלא רציניים בתחומם.

מה עוד? חברת ניקיון מקצועית לא חוסכת בחומרי ניקוי ובהשקעה בציוד מתאים. היא יודעת שכדי להשיג את הניקיון היסודי חייבים להשקיע במוצרי בסיס. לשם כך היא רוכשת חומרי ניקוי מעולים, שיבטיחו ניקיון יסודי, היא טורחת להתמקצע בתחום ולהשתכלל כל הזמן בחידושים נוספים.

כי חברת ניקיון מקצועית זו חברה שלא שוקטת על השמרים. כל הזמן עם היד על הדופק להתקדם ולהשתכלל בתחום הניקיון לרווחת הלקוחות האמינים.

 

הדרך לאבחן חברת ניקיון מקצועית

כדי לדעת אם החברה המדוברת היא באמת חברת ניקיון מקצועית אפשר לבדוק מספר פרמטרים:

·         האם החברה בעלת ותק בשוק? צברה ניסיון? ככל שהאנשים העובדים בחברה זו מנוסים יותר בתחום הניקיון, גדלים הסיכויים שהם יבצעו את העבודה היטב.

·         האם יש פיקוח על העבודה? מנהל עבודה אמור לתפעל את החברה ולהחזיק תחתיו מצבת עובדים אחראית ומסורה.

·         תוצאות – איך נראה המקום לאחר ביצוע הניקיון? האם הניקיון באמת איכותי, האם המקום מתוחזק ומבריק?

 

זה חשוב גם לך!

חשוב שכל מי שמחפש חברת ניקיון שיחפש דווקא חברת ניקיון מקצועית, אחרת עלולים להתאכזב ולהרגיש לא מרוצים בעליל. רק חברת ניקיון יסודית מבטיחה תוצאות משביעות רצון בסיום העבודה, וראש נקי למעביד. הלקוח יודע שהמשרד/החנות/הבית נמצאים בידיים טובות והוא לא צריך כל הזמן לעקוב אחר הביצוע.

כל מי שהתמזל מזלו והוא מצא חברת ניקיון מקצועית באמת, מרגיש רגוע ובטוח כי הוא יכול לשבת בשקט. הוא לא צריך להיות אחראי לעבודה, לוודא שהיא נעשתה כראוי, עול גדול יורד מצווארו והוא יכול להיות פנוי למה שבאמת צריך.

הורידו מעצמכם דאגה! קחו חברת ניקיון מקצועית ותנו לענינים להסתדר מעצמם!

 


הוספת מאמר