• 09-09-2015
  • מאת dzrihen

בעיות בזוגיות? טיפול זוגי יכול לעזור לכםסט הדברים הללו מהווים בעצם את האופי של אותו בן אדם כאשר לעיתים אחרי שחולפת לה תקופת ההתאהבות של השנים הראשונות בין שני בני הזוג, לעיתים אנו מתחילים לראות דברים שאיננו אוהבים בבן או בת הזוג שלנו. דברים שברוב המקרים לא ראינו או נחשפנו אליהם קודם לכן. אותם דברים לעתים גורמים לריבים ואף יותר מזה במקרים אחרים.

ברגע שאתם מרגישים כי יש לכם בעיות בזוגיות שלכם או שישנו פגם מסויים, בין אם זה בתקשורת בין שני בני הזוג או בין אם זה בתיאום הציפיות ביניכם, פרידה היא לא הפתרון היחיד ולפני שאתם בוחרים בדרך הזו כדאי שתבדקו את הדרך של טיפול זוגי.

בעיות בזוגיות יכולות להיפתר על ידי טיפול זוגי מקצועי. מדובר בתהליך המהווה נסיון של שני בני הזוג שאוהבים זה את זו, ויחד עם זאת מודים שיש להם בעיות בזוגיות. מטרת הטיפול היא להגיע לעמק השווה בעוד שכמובן לשניהם יש רצון לשקם את הזוגיות, לנסות לחזור למקור ולחיות ביחד בצורה טובה יותר.

כאשר אתם מגיעים לטיפול זוגי, על שני בני הזוג להיות קשובים זה לזו וכמובן פתוחים בין אחד והשני. גם הפתיחות עם  המטפל הזוגי חשובה מאין כמוה, שכן זהו המפתח לטיפול זוגי משמעותי ומתקן. בנוסף על הטיפול להראות התקדמות ביחסים בין שני בני הזוג וזאת נוכל לראות על ידי כך שמטיפול לטיפול נראה שיפור ביעדים שהצבנו ביחד עם המטפל בתחילתו של הטיפול. ניתן לקרוא טיפים נושאים בבלוג המשפחה.

את ההתקדמות נוכל להרגיש על ידי סט של תרגילים אותם המטפל יספק לנו וינחה אותנו לעבודה משותפת יחדיו. יחד עם זאת, על המטפל להיות קשוב לכל הבעיות והדברים שאתם מעלים כזוג ובנוסף להיותו קשוב עליו גם לתת לכם עצות בכדי שתבינו ותיישמו את הנאמר.  זוגיות היא מערכת יחסים שזקוקה לתחזוקה שוטפת מצד שני בני הזוג ועל הזוג להבין שעליהם להשקיע בטיפול הזוגי, זאת במטרה לשקם את מערכת היחסים . לכן עליהם לעבוד ביחד עם המטפל על כל הדברים שעולים בפגישות בין אם במהלך הפגישה ובין אם בביתם.


הוספת מאמר