עיצוב הבית

  • 20-09-2015
  • מאת robiuzan

פרקטים ומדרגות מעץ

פרקטים ומדרגות מעץ

פרקטים ומדרגות מעץ מלא משתלבים בצורה נאה בכל בית או עסק. פרקטים ומדרגות מעץ משדרגים את פנים הבית והופכים אותו לבית בעל מראה חם, עשיר ויוקרתי. הפרקטים מרצפים את הבית בחלק הפנימי שלו ומעניקים לחלל אווירה כפרית ונעימה. פרקטים ומדרגות מעץ לבית ניתן לעצב ממגון רחב של עצים ביניהם עץ אורן, עץ אלון, עץ אגוז אפריקאי ועוד. הן את הפרקט והן את המדרגות ניתן לבנות בהתאמה אישה בעובי, אורך ורוחב נבחרים ובעיצובים מודרניים או כפריים .

סוגים של פרקטים

כמו בכל דבר, יש פרקטים איכותיים יותר ברמת גימור גבוהה ויש פרקטים המיוצרים מעץ סינטתי הנחשבים לפחות איכותיים. פרקט מעץ גושני לדוגמא הוא פרקט מעץ 100% מלא, אשר מייצרים מעץ סופר איכותי ובו לא קיימת הדבקה בין שכבות, אשר פופולארית בפרקטים המיוצרים במספר שכבות. לפרקט המיוצר ממספר שכבות, מדביקים את השכבות מכל כיווני הפרקט על מנת להעניק לו חוזק ועמידות לשנים ארוכות. בסוף ההתקנה של הפרקט חשוב מאוד להוסיף לו שכבת מגן המיוצרת משמן או מלכה.

סוגים של מדרגות מעץ

מדרגות עץ ניתן לייצר ולהרכיב במספר שיטות. הבחירה של המדרגות חייבת להתבצע בהתאם לשאר הבית במטרה לקבל שילוב מושלם ואופטימאלי. ניתן להתקין מדרגות מעץ בשיטה הנקראית חיפוי עץ על משטחי בטון, כלומר להרכיב את מדרגות העץ מעל מדרגות בטון שקיימות כבר. בנוסף קיימת אופציה לבנות מדרגות עץ מרחפות, מה שמעניק אווירה מודרנית בבית. את מדרגות העץ ניתן לשלב כמעט עם כל חומר העולה על דעתכם ולהעניק לחלל מראה ייחודי עוד יותר. למראה יוקרתי ניתן לבחור מדרגות מעץ מלא. הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים בעץ ממנו המדרגות יהיו עשויות הוא לבחור עץ קשה שכן מדרגות הם פריט שחייב להיות חזק ויציבבהתקנה של מדרגות עץ אנו למעשה חוסכים כסף, משום שהתקנתן פשוטה וקלה ביחס למדרגות מסוגים אחרים. בנוסף, מדרגות עץ יכולות לחסוך לנו מקום וניתן לעצב אותם במגוון דרכים וסגנונות.

לסיכום, המבחר בכל הקשור בעיצוב הבית הוא עצום. לכן חשוב לפני הרכישה להקפיד ולהתייעץ עם בעלי מקצוע שיסייעו לנו לבחור בצורה הנכונה ביותר. שימוש בחומר העץ מעניק לבית תוספת ייחודית, ניתן גם לשלב את עבודות העץ בחצר הבית ללבנות פרגולת עץ, גדר עץ ודק. קל לתחזק אותו והוא שומר על נראות נאה במשך שנים ארוכות.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


הוספת מאמר