עיצוב הבית

  • 24-09-2015
  • מאת עופר_ד.

מהו מיכל הדחה סמוי ומהם יתרונותיו?

א. עיצוב - הדרך הטובה ביותר לעצב את חדר האמבטיה או השירותים היא באמצעות התקנה של מיכל הדחה סמוי. המיכל משנה לחלוטין את אופי העיצוב המסורתי והוא מתאים למשרדים יוקרתיים, דירות פרטיות ובתי מלון. בעזרת המיכל ניתן להבטיח פתרון יעיל של הדחת מים בתוך הקיר וללא בליטה כלפי חוץ. כך אפשר לנצל טוב יותר את המקום הפנוי בחדר השירותים ולעצב את החלל ללא הפרעה. מעבר לכך, המיכל עצמו מורכב מכפתור בלבד הנטמע בתוך הקיר וכך יוצר משטח אחיד ואסתטי.

ב. היגיינה - אי אפשר לדבר על היתרונות של מיכל הדחה סמוי מבלי להזכיר את ההיגיינה. כל מי שגר בבית עם מיכל רגיל מכיר את הלכלוך, הריחות הלא נעימים והכתמים המצטברים מסביב. מיכל הדחה סמוי פותר את הבעיה ומשפר את ההיגיינה בעשרות אחוזים. הסיבה העיקרית לכך היא הקיר החוצץ בין המיכל לבין החדר. הקיר מונע התפשטות ריחות ומבטיח היגיינה אופטימאלית לאורך זמן.

ג. הפעלה שקטה - המיכל נמצא כאמור מאחורי הקיר או אלמנט גבס ולכן רעש הדחת המים הוא מינימאלי בלבד. ההפעלה השקטה מצוינת עבור דירות קטנות ובתי משפחות עם ילדים. הפעלה שקטה של מיכל הדחה סמוי משפרת את איכות החיים ומונעת חוסר נעימות או מבוכה.

כיצד מתקינים את המיכל ומה הדרך הנכונה לבצע תחזוקה?

אחרי שמבינים מהו מיכל הדחה סמוי ומה יתרונותיו, ניתן לשאול על אופי ההתקנה והתחזוקה. ראשית, אין צורך בשבירת קירות על מנת להחליף אטמים או לבצע תחזוקה שוטפת. מאחורי לחצן ההפעלה של מיכל ההדחה קיים פתח שדרכו מוציאים את המנגנון ואת שסתום המצוף.

שנית, מיכלים מכל הסוגים בנויים להתקנה על קיר ואפשר לעטוף אותם בקיר עשוי גבס ועם חיפוי קרמיקה, או בקיר לבנים בחיפוי טיח. החיפוי צמוד למיכל ההדחה וללא מרווח וכך תורם לעיצוב הכללי.


הוספת מאמר