ארועים ושמחות

  • 03-10-2015
  • מאת lublin123

אולם אירועים מומלץ בתל אביב

אחת הבחירות הקשות שיהיו לכם בחיים זאת בחירת אולם האירועים המושלם לחתונה שלכם. בתרבות הישראלית מאוד מקובל לעשות חתונות המוניות ולשפוך המון כסף על חתונה על מנת לעמוד בסטנדרטים של החברים שהתחתנו ואפילו לנסות לעבור אותם.

היום יותר מתמיד בחירת אולם אירועים הפכה להיות קשה ביותר ובעיקר לאלה הגרים בתל אביב ומחפשים לעמוד בסטנדרט גבוה בסכום כסף שהוא מאוד מוגבל. ולכן המון זוגות מעדיפים לעשות את החתונה באולמות אירועים מאוד מרוחקים שאינם נגישים לכל האורחים ומסתכנים בכך שאורחים לא יגיעו. מעבר לכך נורא קשה למצוא אולמות אירועים גדולים בתוך העיר שיוכלו "לספק את הסחורה" באופן שהייתם רוצים.

מה אם הייתי אומר לכם שיש אולם אירועים בתל אביב שיכול לספק את כל דרישותיכם ואפילו קצת מעבר? אז כן, יש מקום כזה העונה לשם "הגן האורבני" שהוא אפילו משלב בין אולם לגן אירועים קסום ומדהים ביופיו בלב ליבה של תל אביב! "הגן האורבני" בשמו השני "האומן 17" מכיל בחלל הראשי 350 איש סביב שולחות ובנוי למעשה משתי אולמות ענקיים ושתי גלריות כשמסביב פרוסים להם במה ענקית, מסכי לד ושנדליר מהודר! באומן 17 תוכלו גם למצוא את מערכות ההגברה והתאורה המתקדמות ביותר בעולם. כל זה ועוד לגן האירועים גם יתרונות משלו כאשר שם תוכלו להושיב עד 400 איש בשולחנות על דשא טבעי וגן מדהים ביופיו עם דק העשוי מעץ טבעי ואדניות מטופחות עם פרחים.

כפי שתוכלו לראות או לשמוע מאנשים שהתחתנו אצלנו, האומן 17 הוא אחד מאולמות האירועים הכי איכותיים ומרשימים שתוכלו למצוא בלב העיר. ויחד עם זאת לא רק האולם הוא זה שיהפוך את החתונה שלכם למושלמת אלה גם הצוות שיפיק לכם אותו. הצוות של הגן האורבני ידאג ליחס מפנק מתחילת ההפקה ועד שאחרון המוזמנים ילך לבית שמח ומאושר.

צוות ההפקה גם ידאג לספקים הטובים ביותר על מנת שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם!    


הוספת מאמר