ארועים ושמחות

  • 11-10-2015
  • מאת KathyN

הזמנות לחתונה מעוצבות

קיימים שני סוגי הזמנות עיקריות לחתונה:

1.הזמנות עם עיצוב אישי – אם יש לכם רעיון ייחודי לעיצוב ההזמנה, תוכלו לעצב אותה אצל המעצב הגרפי. הזמנה בעיצוב אישי יכולה לכלול תמונה אישית שלכם, טקסט ייחודי, הקדשה אישית, אלמנטים גרפיים ייחודיים ועוד. ניתן להדפיס הזמנות מעוצבות בכל גודל ובכל צורה שתחשקו. עלויות ההדפסה של הזמנות בעיצוב אישי גבוהות במעט מהזמנות מעוצבות אונליין, אך ההזמנה שתתקבל תהיה ייחודית רק לכם. החיסרון בהזמנה עם עיצוב אישי, הוא כי אנכם רואים את ההזמנה לפני שמדפיסים אותה, ויכול להיות כי לא תצא כפי שדמיינתם. לכן קיימת חשיבות גבוהה לבחור במעצב גרפי מקצועי וסבלני, ובבית דפוס מקצועי ואיכותי.

2.הזמנות עם עיצוב מוכן – העידן הדיגיטלי מאפשר להפיק הזמנות לחתונה דרך האינטרנט. באמצעות המערכת המתקדמת ניתן להפיק הזמנות במספר דקות. בד"כ מוצעות עשרות תבניות עיצוב גרפיות להזמנות חתונה, כל מה שעליכם לעשות, הוא לבחור בעיצוב גרפי רצוי, לערוך את טקסט ההזמנה, לבחור בכמות ההזמנות להדפסה ולשלוח את הזמנתכם להדפסה ישירות לבית דפוס. אחד היתרונות המובהקים של הזמנות עם עיצוב מוכן, שניתן לראות את העיצוב שלהן מראש ולבחור מתוכן את ההזמנה שמתאימה עבורכם. עיצוב הזמנות אונליין כרוך בעלויות נמוכות יותר מהזמנות בעיצוב אישי.

איך בוחרים עיצוב הזמנות לחתונה?

מומלץ להתרשם ממספר דוגמאות של הזמנות בעיצוב אישי והזמנות עם עיצוב מוכן, ואולי לחשוב על רעיון מקורי וייחודי שלכם. ניתן לשלב אלמנטים עיצובים מכמה הזמנות כדי להגיע לתוצאה הרצויה. מומלץ להתאים הזמנות לחתונה לאופי האירוע שלכם. חשבו על כל דבר שיכול להשפיע על בחירתכם בסוג הזמנה מסוים. למשל, היכן אתם מתכוונים לחגוג את אירוע החתונה שלכם? באולם אירועים, גן אירועים, על חוף הים, בטבע. מה הם מאפייני המוזמנים שלכם? דוברי עברית ודוברי אנגלית (זמנה דו לשונית), דוברי רוסית, בעלי מקצוע משותף, קהל מוזמנים צעיר. משתנים אלה וגורמים רבים אחרים עלולים להשפיע על מראה ההזמנה הסופי, לכן השקיעו מחשבות וזמן הנדרש להפקת הזמנות חתונה נכונות ומושלמות לאירוע שלכם.

על מנת ליצור הזמנות לחתונה איכותיות ואסתטיות יש לתכנן את ההזמנות היטב ולהשקיע את המשאבים הנדרשים לצורך כך. הזמנות לחתונה עושים פעם אחת בחיים, לכן לא כדאי להתפשר על איכות ועיצוב ההזמנה. הפיקו בדיוק את ההזמנות כפי שאתם רוצים.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: גרףאור ירושלים


הוספת מאמר