• 12-10-2015
  • מאת master123456

הובלות מנוף

מתי מבצעים הובלות מנוף?

מנוף יכול לשמש לטובת ביצוע הובלות מקומות גבוהות, בבניינים עם חדרי מדרגות צרים ובדירות ללא מפתחים רחבים. במאמר הבא נסביר על היתרונות של שירות מן הסוג הזה ונבין כיצד בוחרים אנשי מקצוע מתאימים

מנוף הוא אמצעי יעיל בתחום ההובלות והלוגיסטיקה. מפעילי מנוף עוברים הסמכה ארוכה ומחזיקים ברישיון מטעם משרד התחבורה. בזכות היעילות של המנוף ניתן להציע הובלות עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. שירותי מנוף מתאימים למגוון הובלות ולמצבים בהם אין אלטרנטיבה אחרת.

אלו השירותים העיקריים הניתנים על ידי חברות המתמחות בהובלות מנוף:

א. הובלות מקומות גבוהות – במגדלי משרדים ומגורים לא תמיד ניתן לבצע הובלה סטנדרטית עם סבלים. הפתרון היחיד הוא להשתמש במנוף כדי להוציא ולהכניס את הציוד דרך החלונות, המרפסת או הגג. כדאי לבדוק מראש את גובה הבניין ולוודא התאמה של המנוף לצרכים. חשוב גם להקפיד על כללי הבטיחות ולוודא שאין עוברים ושבים העלולים להיפגע מהציוד.

ב. בניינים ישנים – ברוב הבניינים הישנים יש חדרי מדרגות צרים שבהם לא ניתן להעביר ציוד רחב וגדול. הבעיה העיקרית היא עם הובלות של ציוד כבד כמו פסנתר, או לחילופין הובלות של ספות, מיטות, בסיסי מיטה וכדומה. בבניינים ישנים ניתן לבצע את ההובלה עם מנוף הכולל במות הרמה. מובילים נכנסים יחד עם המנוף דרך החלון וכך מעבירים את הציוד ישירות למשאית.

ג. דירות עם מפתחים צרים - הובלות מנוף מהוות פתרון אידיאלי גם בדירות עם מפתחים צרים. המנוף חוסך זמן ומאמץ, מונע כאבי גב עבור המובילים ומקצר את משך ההובלה. עדיף להזמין שירותי הובלות עם חברה המפעילה מנוף מאשר לסכן את הציוד, את הארגזים ואת הרהיטים.

איך בוחרים שירותי מנוף להובלות?

הבחירה בשירותי מנוף היא פונקציה של השוואה בין חברות העוסקות בתחום. בשלב הראשון כדאי להיכנס לאתרי אינטרנט כדי לקרוא מידע רלוונטי. אפשר לאסוף המלצות על חברות הובלות וגם לקבל חוות דעת של לקוחות קודמים, חברים ובני משפחה. המלצה היא אינדיקציה מצוינת לרמת המקצועיות של החברה המבצעת הובלות ולמחויבות שלה כלפי צרכי הלקוח.

בשלב השני כדאי מומלץ לתאם פגישת היכרות עם נציגי החברה ולבדוק בדיוק מה כולל השירות. יש לתאם את לוח הזמנים, לשאול האם נדרשת גישה או חנייה מיוחדת עבור המנוף ולוודא פוליסת ביטוח מקיפה עבור הציוד והרכוש. בצורה כזו ניתן לבחור חברה המציעה שירותי הובלות מנוף מבלי לסכן את החפצים.

תיאום מוקדם של שירותי הובלות חוסך הרבה עוגמת נפש והוצאות מיותרות עבור הלקוח. כדאי להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואת מחירים בין חברות הובלות, ליצור קשר עם אנשי המקצוע המתאימים ולקבל פרטים מלאים על אופי השירות. זו הדרך הנכונה לנצל את היתרונות של המנוף כדי להוביל ציוד מבניינים ודירות.

הובלות מנוף - חילוץ  משאיתהוספת מאמר