• 12-10-2015
  • מאת master123456

מדרסים

מדרסים - מתי צריך אותם ומה השפעתם?

בקרב אנשים רבים, עולה השאלה האם הם זקוקים למדרסים בתוך הנעליים שלהם. התפקיד של מדרסים הוא ליצור תמיכה טובה יותר עבור כף הרגל, ולעתים אף לעצב אותה בצורה אחרת - במידה ויש פגיעה אורתופדית מסוימת או מחלה. מי שמשתמשים במדרסים הן אוכלוסיות מגוונות מאד - בני נוער עם פלטפוס, ספורטאים, אנשים אשר זקוקים לתמיכה בהליכה, וכיו"ב. בהתאם לכך, המדרסים אינם מקשה אחידה - הם יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, והם אף מגיעים ברמות שונות של איכות. יש כמובן כמה דברים שחשוב לדעת על המדרסים לפני שבוחרים בהם, משום שיש לא מעט פרמטרים אשר חובה להתחשב בהם.

הבחירה המתאימה במדרסים עבורכם

? לבחור דגם קיים או התאמה אישית? - כשבוחרים מדרסים, יש לקחת בחשבון כי יש חלוקה בין שני סוגים מרכזיים. הסוג הראשון אלו הם המדרסים שמיוצרים באופן המוני, ולמעשה כף הרגל צריכה להתאים אליהם ולא ההפך. המדרסים הללו מוצעים למכירה בחנויות הנעליים למיניהן, ולרוב הן באות לתקן עיוותים קלים מאד. היתרון של המדרסים הללו הוא במחיר הנמוך מאד שלהן. עם זאת, כדאי לזכור שהשפעתן היא קטנה מאד, ולרוב אם רופא קבע שאתם זקוקים למדרסים, המדרסים הללו בוודאי לא יועילו לכם, וגם עבור ספורטאים הם לא מומלצים. הסוג השני אלו הם מדרסים שמותאמים לכף הרגל שלכם בהתאמה אישית. אדם מומחה בתחום יוצר יציקה של כף הרגל שלכם - ובטכנולוגיות שונות אפשר לייצר עבורכם את המדרסים הנדרשים, כך שאתם תקבלו את המענה המושלם. זהו אמנם תהליך יקר יותר, אבל אתם מקבלים מוצר מצוין.

? האם תמיד כדאי להשתמש במדרסים? - ההמלצה שלנו אליכם, היא ללכת למכון שמציע לכם מדרסים בהתאמה אישית, על פי המלצה של רופא, ולא לסמוך רק על תחושת הבטן שלכם. הסיבה לכך היא שלא תמיד המדרסים הם הפתרון. ניקח למשל מצב שבו זיהינו כף רגל שטוחה אצל הילד שלנו שהוא בן פחות מ8. האינסטינקט הוא להתאים לו את המדרסים לנעליים. עם זאת, רופא מומחה ימליץ לכם להמתין עד שהתפתחות כף הרגל של ילדכם תושלם, שכן לעתים מדובר על עניין שנפתר מעצמו. כמו כן, רופא מומחה יסביר לכם מהם המדרסים אשר נדרשים עבורכם, ויספק לכם יותר מידע שאיתו תגיעו אל המומחה שמייצר את המדרסים.

? היכן כדאי לקנות את המדרסים? - יש כל מיני מקומות בארץ אשר יציעו לכם מדרסים למכירה. ההמלצה שלנו אליכם הוא לא להסתפק בחנויות הנעליים למיניהן. מומלץ במקום זה, לפנות למכון מקצועי שעוסק באורתופדיה. המכון יוכל לספק לכם את המדרסים בהתאמה אישית, שום גם אורתופד מומחה יוכל לבחון את כף הרגל שלכם.

זה הזמן להחזיר את היציבות לכף הרגל

באמצעות המדרסים המתאימים תוכלו ללכת ולעשות ספורט בצורה פשוטה יותר - והכאבים ייפסקו ותוכלו להמשיך ולשמור על הבריאות שלכם!הוספת מאמר