ארועים ושמחות

  • 19-10-2015
  • מאת kathynaymark

כיצד חוסכים בהפקת הזמנות לבר מצווה?

כמות ההזמנות להדפסה

איסוף מידע וניתוחו יאפשרו לכם להשיג את המטרה ללא הוצאות כספיות מיותרות ולהפוך לצרכן נבון. עלויות ההזמנה יכולות לנוע בין שקל אחד לשבעה שקלים להזמנה, לעיתים אף יותר מזה. קיימים גורמים רבים המשפיעים על עלות ההזמנה. למשל, מספר ההזמנות להדפסה. בד"כ ככל שכמות ההזמנות להדפסה גדולה יותר, כך עלויות הייצור פוחתות, ולהפך. בדפוס דיגיטלי עלויות ההדפסה כמעט קבועות, כיוון שמכונות הדפסה דיגיטליות מדפיסות ישירות מהמדיה הדיגיטלית, ללא הצורך בהכוונה מיוחדת של מכונת דפוס.

בחירת סוג נייר להזמנות בר מצווה

סוג הנייר, גם הוא גורם מכריע בקביעת המחיר הסופי של ההזמנה. קיימים סוגי נייר שונים, החל מנייר פשוט וכלה בנייר משובח ויוקרתי. רוב ההזמנות מודפסות על גבי נייר כרומו 300 גר'. ניתן לשדרג את סוג הנייר ולהדפיס הזמנות לבר מצווה על נייר פנינה איכותי ויוקרתי. נייר פנינה (נקרא גם נייר משי) בעל מרקם רך ומאוד נעים למגע. נייר משי הוא נייר מנצנץ ומשדר פאר ויוקרה.

עיצוב הזמנות לבר מצווה אונליין

אם הנכם מעוניינים לחסוך כסף רב בעת הפקת הזמנות לבר מצווה, תוכלו להקטין את ההוצאות באמצעות עיצוב הזמנה מקוונת. היום, בעידן הדיגיטלי ניתן לעצב הזמנות לבר מצווה באמצעות המערכת המקוונת של בית דפוס. בתי דפוס מקוונים מציעים מבחר עצום של הזמנות לבר מצווה לדוגמה. ניתן לבחור עיצוב גרפי העונה על דרישות הגולש, לערוך טקסט ואף לשלב תמונה אישית. את העיצוב ניתן לשלוח ישירות לבית דפוס להדפסה.


מחד גיסא, חנות מקוונת של בית דפוס מאפשרת ללקוח לצמצם את עלויות ההזמנה בצורה משמעותית, ומאידך גיסא להפיק הזמנות איכותיות בעיצוב מקצועי. עיצוב הזמנות לבר מצווה אונליין אינו מערב גורם אנושי לעצב את ההזמנה, והגולש הוא זה שעורך את ההזמנה כרצונו בהתבסס על תבנית גרפית מוכנה.

 


הוספת מאמר