• 19-10-2015
  • מאת master123456

שליחויות

התרומה החשובה של שירותי שליחויות לחיינו

בעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים כיום, אנו מרגישים שאנחנו יכולים למסור מידע לחברים, קרובים וקולגות בשניה אחת. אפשר הרי לשלוח הכל בדואר האלקטרוני, בפייסבוק, בהודעה בטלפון הסלולרי, ואפילו הפקס עוד קיים כאופציה. אולם, ישנם דברים שהעידן הדיגיטלי לא פתר. כיצד למשל נעביר מסמכים משפטיים מקוריים לבית המשפט? איך נשלח מזון ללקוחות שלנו? איך נעביר זרי פרחים כמתנה ליולדת? ואיך מעבירים מידע עסקי רגיש במיוחד ומוצרים מעבר לים? בכל המקרים הללו, ברור שהפתרון המרכזי, הוא לפנות לשירותי שליחויות. השליחים המקצוענים, יכולים לקבל לידיהם כל חבילה – בין אם מדובר על אסופת מסמכים, ובין אם מדובר על כל מוצר אחר - ולהעביר אותם ליעד במהירות. אנו נסביר לכם כמובן, מתי הצורך בשירותי השליחויות הוא ברור - בכדי שתבינו האם גם אתם זקוקים לשירות.

שליחויות - מבית המשפט ועד עסקים במזרח הרחוק

  • ? שליחויות משפטיות - אחד התחומים שבהם שירותי השליחויות נחוצים במיוחד, הוא התחום המשפטי. הסיבה לכך היא שבמסמכים משפטיים אי אפשר להעביר רק בעותקים דיגיטליים. שי להעביר עותקים פיזיים רבים ללקוחות, למשרדי עורכי דין, לבתי המשפט ובתי הדין השונים, והם חייבים להיות מקוריים וחתומים ע"י הערכאות המשפטיות הרלוונטיות. המסמכים הללו כמובן חייבים להגיע בשלמותם, ויש לשמור על הסודיות המשפטית שבהם. על כן, חובה להיעזר בשירותי שליחויות במקרים הללו. השליחים כמובן צריכים להיות אמינים במיוחד, לא להסתכל בחומרים עצמם - ובמקביל לדאוג שהם יגיעו ליעדם, להחתים את הגורם הרלוונטי, ובכך לסיים את משימתם. לא מעט גורמים במערכת המשפט עובדים באופן קבוע עם חברות בתחום, משום שהדרישה היא כה גבוהה.
  • משלוחי מזון - אם אתם מנהלים עסק בתחום המזון, אתם בוודאי רוצים להתרחב ולספק ללקוחות שלכם משלוחי מזון מהירים במיוחד. אחרי הכל - לא כולם יכולים להגיע עד למקום עצמו, וחבל לוותר על הלקוחות הללו, במיוחד אם העסק שלכם יכול לספק מנות ללקוחות בבנייני המשרדים שנמצאים בסביבה. הפוטנציאל העסקי כאן הוא גבוה מאד. אתם כמובן לא תרצו בהכרח לתפעל בעצמכם את מערך השליחויות שאולי יהיה יקר מבחינתכם. הפתרון הוא לפנות לשירותי מיקור חוץ בתחום השליחויות. חברת שליחויות תבצע את כלל משלוחי המזון עבורכם, ותהיה זמינה עבורכם בכל השעות שנקבעו, וכך תבטיחו שהלקוחות שלכם יקבלו את המשלוח שהזמינו במהירות.
  • משלוחי מפרחים - אנשים רבים מעוניינים להעניק פרחים במתנה לחבריהם, ליקיריהם, לקרובי משפחתם, ועוד. הם עושים זאת בימי האהבה, בחגים, בימי הולדת, במועדים, ובעוד הזדמנויות רבות אחרות. אם אתם מנהלים חנות פרחים או משתלה, אתם כמובן תרצו לספק ללקוחות שלכם משלוחי פרחים שיגיעו בזמן. ממש כמו בסעיף הקודם - אפשר ותגלו שאחזקת מערך שליחויות עצמאי איננו משתלם עבורכם - אבל פניה לחברה מקצועית בתחום תהווה פתרון מצוין.
  • משלוחים מעבר לים - עד כה סקרנו בעיקר שליחויות שנמצאות בתוך גבולות ישראל. אולם, יש מקרים שבהם נרצה לדאוג למשלוחים שונים מעבר לים. מתי אם כן נפנה לשירותי השליחויות לחו"ל? בעיקר כשמדובר על חבילות דחופות במיוחד, אשר לא באמת יכולות להיות תלויות בגחמות של חברות הדואר השונות. חברת השליחויות המקצועית, תוכל לדאוג למשלוח מהיר במיוחד של המוצרים - עד כ3 ימים מיום צאת המשלוח!

הכי בטוח מהיר ומשתלם עם אקספרס ישראל!

אם אתם מחפשים את חברת השליחויות המובילה בישראל, רוצים להיות בטוחים שאתם תקבלו שירות מצוין, כל שאתם צריכים לעשות הוא בסך הכל ליצור קשר עם חברת השליחויות אקספרס ישראל. לחברתנו ניסיון רב בכל סוגי השליחויות אשר פורטו כאן, ובעוד סוגים רבים אחרים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון 1-700-709790, או שתשאירו פרטיכם בלשונית צור קשר.


הוספת מאמר