יעדים בארץ

  • 19-10-2015
  • מאת robiuzan

מחפשים לחוות חוויה רומנטית שתעצים את הזוגיות שלכם? טיולי סוסים בטבע

מחפשים לחוות חוויה רומנטית שתעצים את הזוגיות שלכם? טיולי סוסים בטבע

רובנו נמצאים תחת שגרה לחוצה בה עלינו להוכיח את עצמנו בעבודה בכל יום מחדש, זאת בכדי שנוכל להתקדם במדרגות הקריירה. בנוסף, רבים מאיתנו משלבים בתוך לוח הזמנים הלחוץ והאינטנסיבי בעבודה גם חלק פעיל מגידול ילדינו, מה שכמעט ולא משאיר לנו זמן לטפח את הזוגיות ולצבור חוויות נוספות יחדיו, ממש כמו שהיה לפני כמה שנים. ובכן, אחת הדרכים הנפלאות והמעצימות לעשות זאת היא דרך רכיבה על סוסים, רכיבה זוגית כמובן. טיול סוסים משותף בטבע הינו הזדמנות פלאית לחוות חוויה מעשירה ויוצאת דופן בחיק הטבע זה לצד זו. ניתן ביחד לעבור בשדות לבנדר או משטחי פרחים צבעוניים ופשוט לבלות ביחד חצי יום או יום שלם, לצפות יחדיו בזריחה או בשקיעה ופשוט לעלות זכרונות, לדבר ולהנות מהנוכחות אחד של השני. טיול שכזה יפנה לכם זמן להכיל אחד את השני מחדש ויחזק יחד אתכם את הזוגיות בלי שתרגישו זאת מיד.

 

בחוות דובי תחוו את הטיול באופן המושלם

חוות דובי הינה חוות סוסים גדולה ומקצועית בה אנשי הצוות מטפחים, מגדלים ומאלפים את הסוסים שעליהם אתם הולכים לרכב בהנאה גדולה. כשאתם בוחרים להשתתף בטיול זוגי דרך חוות דובי אתם מבטיחים לעצמכם חווית רכיבה מושלמת - הסוסים שקטים ומעולפים ויחד עם זאת במידה ותעזרו אומץ, תוכלו להנות מדהירה של ממש שתעיף אתכם למקומות אחרים. ראשית כל, החווה ממוקמת באחד האזורים היפים שקיימים בארץ ישראל- קיבוץ רמות מנשה בלב הפארק רמת מנשה. האזור מציע נחלים, נופים ירוקים והמון פריחות עונתיות של צמחים, מטעים ופרחים התורמים לחוויה הרומנטית עוד יותר. בנוסף, צוות החווה ידאג לכם במהלך הטיול הרומנטי לארוחת פיקניק מפנקת, עם בקבוק יין טוב, לחמים, גבינות וירקות טריים. החווה גם מאפשרת לארגונים, קבוצות ובתי עסק לתכנן ימי גיבוש לעובדים תוך בחירת סדנאות, הרצאות, ימי פעילות, אירועים משפחתיים ,ארוחות משותפות בטבע ועוד.

 

הקסם של הטבע מעשיר את הנשמה

אם תחליטו לצאת ביחד לטיול סוסים קסום בחיק הטבע, לא רק שתחזירו קצת רומנטיקה שאולי הלכה לה לאיבוד בדרך, אלא גם ממש תוכלו להנות אחד מהשני. השקט לצד הקולות הפלאיים שהטבע יוצר יהפכו את הטיול הזה לחוויה שלא תוכלו לשכוח עוד הרבה מאוד זמןיש משהו בחוויה שאתם חווים על הסוס, שקשה להסביר במילים. מדובר בעוצמות של בעל חיים שלא הכרתם עוד לפני כן. יש המון דמיון בין סוסים לבני אדם וממש מרגישים את זה תוך כדי חוויית הרכיבה. בנוסף, הרכיבה מעלה לכם את הביטחון, מאפשרת לכם להיכנס לעולם שלא הכרתם ויכול מאוד להיות שתתמכרו מיד.

 


הוספת מאמר