• 20-10-2015
  • מאת dzrihen

כל הסיבות לעשות ביטוח לרכב


רוצים להיות בטוחים שאתם נוסעים בצורה כמה שיותר בטיחותית לעבודה או לכל מקום אחר? אם כך, הגיע הזמן להבין שזה לא באמת תלוי רק בנהיגה שלכם.

ראשית, יש לא מעט מקרים שבהם אדם יכול להיות נהג מצוין אך יגיע נהג אחר שיגרום לתאונה, ושנית, ללא ביטוח אתם לא באמת יכולים לדעת מה יקרה בעתיד. סוכן ביטוח רכב זה האדם שאיתו אתם צריכים לדבר אם אתם רוצים לקנות לעצמכם פוליסת ביטוח חדשה שתבטיח לכם עתיד טוב יותר. חשוב להבין: אומנם בוודאי לא תרצו לנצל את הביטוח שאתם עושים, אך חשוב שיהיה לכם לאן לפנות בעת צרה.

מה כולל הביטוח?

כשפונים אל סוכן ביטוח רכב אפשר להבין ממנו ישירות מה בדיוק יכול לכלול הביטוח. האם אתם רוצים לעשות רק ביטוח לרכב? או שאתם רוצים גם לבטח את הנוסעים? האם הביטוח יכול לכלול מקרים של שריפה, גניבה או משהו דומה? כל הדברים האלה צריכים להילקח בחשבון בעת החתימה על הפוליסה, שכן יש סוגים רבים של ביטוחים ולא כל סוג של ביטוח יוכל להתאים לכם.

כמה זה עולה?

אין אדם שחושב לבטח את הרכב שלו ולא לוקח בחשבון גם את העלויות, שכן כולנו רוצים להגיע למצב שבו אנחנו לא באמת מוציאים על העניין הזה הון. כדאי לדעת שלכל סוכן שעוסק בתחום הזה יש הצעות אחרות, בהתאם לחברה שהוא מייצג ובהתאם לדרישות של הלקוח. לכן כדאי לכם לבדוק לאן אתם פונים וכדאי גם לזכור שלא תמיד הפוליסה הכי יקרה היא גם הכי טובה. חשוב מאוד לשים לב שאתם לא משלמים תשלומים כפולים על הפוליסות שאתם עושים כי זה כמובן מיותר.

 


הוספת מאמר