קידום אתרים

  • 22-10-2015
  • מאת שטרודלה

זיכיון- זה הדבר הבא

זיכיון- זה הדבר הנכון

ניהול עסק למי שאינו מנוסה, יכולה להתאפשר באמצעות זיכיון. ניתן ליהנות מרווחיה ושמה הטוב של רשת ידועה יש לפנות לייעוץ עסקים, בכדי שתהיו בטוחים כי רכישת זיכיון זה הדבר הנכון עבורכם. מי שמעוניין להצליח והוא מחושב ושקול, אין סיבה כי לא יצליח יש לבחור בתחום המתאים, היות וישנן המון רשתות שהמתעסקות בכל מיני תחומים: הלבשה, הנעלה, מזון מעיר, מסעדות, חנויות נעליים, זיכיונות לקליניקות, חברות ביטוח, קוסמטיקה, נדל"ן ועוד. הסטטיסטיקה מראה, כי עסקי זכיינות, הם העסקים היציבים ביותר, למרות שבשנים האחרונות המצב הכלכלי היה לא יציב. יש למצוא רשת מצליחה ולברר פרטים לגבי תנאי הזכיינות והמחיר של השקעה בסניף חדש שהרשת מעוניינת לפתוח.

לבדוק באמצעות יועץ עסקי באיזו רשת להשקיע

 

בגלל שקיימות בארץ, כל כך הרבה רשתות שמציעות זיכיון, יש לבדוק באמצעות גורמים מוסמכים כמו יועצים עסקיים, רואה חשבון ועורך דין המתמחה בענייני זכיינות, איזו רשת היא הבטוחה ביותר להשקיע בה. מדובר על סכומים לא מבוטלים, כלל וכלל. החוזה חייב לעבור את בדיקת עורך הדין שמתמצא היטב בענייני זכיינות, לפני החתימה. חשוב כי הרשת תדע כי  אתם בודקים אותה, בדיוק כשם שהיא בודקת אתכם. העלות הגבוהה של רכישת זכיינות, עלולה להיות קריטית עבור מי שמעוניין לבחור בתחום שמתאים לו או מדבר אליו. יש לציין, כי הניסיון והידע, הם אלה שיעשו את ההבדל המשמעותי, בין השקעה בטוחה להשקעה שהיא בלתי ידועה למי שמשקיע, מה שאף אחד לא היה מעוניין כי יקרה לו, כאשר הוא משקיע את מיטב כספו.

מה מציעים לכם בתמורה לרכישת הזיכיון?

חשוב כי הזכיין יבין היטב, מה מציעים לו בתמורה לזיכיון ואם זה משתלם לו. חשוב לשאול זכיינים אחרים מאותה הרשת תוך כמה זמן הם כבר הרגישו את הרווחים בעסק, כי בכל זאת, מדובר בסניף חדש של אותה הרשת. מי שמעוניין בעסק של זכיינות, כדאי כי יבטיח את עצמו ויברר כי הרשת מעניקה לו הדרכה צמודה למשך שלושה חודשים לפחות, עד שילמד היטב, כיצד להפעיל את הסניף, על פי נוהלי הרשת המזכה. 

 


הוספת מאמר