יופי וטיפוח

  • 25-10-2015
  • מאת avitheking12

להיראות צעירה פי כמה - בקלות

כיום, תחום הטיפוח והאסתטיקה, מציע פתרונות רבים ומגוונים לבעיות טשטוש קמטים ורפיון העור. בכל שנה, מגיחים אל השוק עוד ועוד קרמים רבים ומשונים, אשר כל מטרתם היא אחת: לעזור לכל איש ואישה להרגיש צעירים - ולהיראות צעירים מכפי גילם. ביו רולר, הוא מכשיר מתקדם אשר מהווה את אחת האלטרנטיבות להשיג מטרה זו. נמצא כי השימוש בו יעיל ופשוט, ולכן הוא מומלץ מאוד לכל סוגי העור.


על אף שרבים בוחרים להשתמש במכשיר זה, לא כולם יודעים כי ישנם סוגים רבים של ביו רולר. הסוגים מתחלקים על פי אורכן של מחטי הטיטניום הנמצאות במכשיר. לצורך העניין, מכשיר שבו המחטים הן באורך של 0.2 מילימטר, יתאים לטיפול בקמטוטי הבעיה, לעור דק ולהקטנת נקבוביות. נהוג להשתמש בו רק לפנים ולצוואר, על מנת לטפל נקודתית בנזקי זמן שטחיים. מכשיר עם מחטים בעובי של 0.5 מילימטר, יתאימו כבר לטיפול בצלקות עמוקות יותר, חידוש תאים וסימני מתיחה כאלה ואחרים. כמו כן, נשים רבות משתמות בו גם לטיפול בסימני פיגמנטציה - בכל חלקי הגוף. מכשיר עם מחטים בעובי של 1.5 מילימטר, הוא המכשיר שמשיג את התוצאות העמוקות ביותר לנזקים החמורים ביותר.


היתרונות של ביו רולר הנם רבים. ראשית, מחירו סביר לכל כיס (כמאה וחמישים שקלים). שנית, מדובר בכלי מדהים לכל הנשים שפחות אוהבות להשתמש בקרמים, או שעורן מתקשה בספיגתם. שלישית, המכשיר יעיל לא רק בפני קמטי הבעה או הזדקנות העור, אלא גם כנגד סימני מתיחה וצלקות. כמו כן, ניתן להשיג אותו במגוון גדלים, על פי עובי המחט.


חשוב לציין כי לשימוש ביתי, עדיף לקחת ביו רולר עם מחטים בעובי של 0.3-1 מילימטרים. אך קוסמטיקאיות מומחיות, יכולות להשתמש בקליניקה במכשירים עם מחטים בעובי של 1.5 מילימטר.


הוספת מאמר