קידום אתרים

  • 28-10-2015
  • מאת שטרודלה

מזל שהמציאו את הביובית

ביובית

לא כל בעיה של סתימה בכיור, או בשירותים, מצריכה את שירותיה של משאית הנקראת ביובית. אבל אם הבעיה בביוב הראשי שנסדק, או נסתם לחלוטין, יש לקרוא לחברת אינסטלציה שיש לה את הביובית שהיא היחידה שמסוגלת להציל את המצב, אחרת ייגרם נזק חמור לרכוש שלכם, וכן, מפגע תברואתי לשכנים ולסביבה בכלל. המשאית שהיא בעצם ביובית, יכולה הגיע בגדלים שונים ומסוגלת להיכנס למקומות נמוכים, כמו חניונים שיש בהם הצפות שכן, מדובר גם על הצפה שמקורה בגשמים ופיצוץ של צינור. לביובית יש מכל ענק עם שני צינורות, האחד תפקידו לשאוב את תוכן הביוב שנסתם והשני, לשטוף עם זרם חזק מאוד את המעברים בצינורות הביוב שקרוב לוודאי כי משם מגיעה הסתימה.

בעיות מורכבות במערכת הביוב

 

מערכת הביוב היא סבוכה ואינסטלטור מן המניין שאין לו את המכשור, לבטח לא יוכל לפתור. גם מקרים בהם יש לשאוב בורות ספיגה, יש להשתמש עם ביובית בלבד. הביובית מבצעת את השאיבה וניקיון מערכת הביוב ביעילות ומהירות, ובכך נפתרת הבעיה. אם במידה והבעיה חוזרת על עצמה, סימן שהמערכת כבר התיישנה ויש להחליפה, מה שגם תעשה חברת אינסטלציה מומחית. ריקון המכל של הביובית, מתבצע על פי חוק איכות הסביבה ובעלי חברות האינסטלציה, יודעים היכן לרוקן את המכל. על מנת להפעיל את הביובית, יש להיות בעל הסמכה ורישיון לכך. כל מפעל או בעל עסק העובד הרבה עם שומנים, מחויב כי יהיה לו בורות שומן. התפקיד הנוסף של הביובית, הינו לרוקן את בורות השומן על בסיס קבוע, שכן בעלי עסק כמו: מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים וכדומה, אינם  יכולים לתפקד ללא שאיבת בור השומן.

ביובית בכל שעה

ישנם מקרים כמו הצפה וסתימה שקורים לנו באמצע הלילה או בערבי  שישי. כאשר אתם מחפשים בעל מקצוע קבוע, יש למצוא חברת אינסטלציה, אשר עובדת 24 שעות סביב השעון וקרוב לאזור מגוריכם, שכן לעולם אין לדעת מתי תהיה לנו הצפה א סתימה במערכת הביוב, או אם בערב שישי או חג, תמיד כדאי שיהיה לנו  בעל מקצוע שיהיה זמין, או חברת אינסטלציה המחזיקה בביובית  הפועלת 24 שעות ביממה.

.


הוספת מאמר