• 05-11-2015
  • מאת chenlimor

הקץ לגב תפוס

אם התופעה הזו חוזרת על עצמה ומפעם לפעם מעיקה אף יותר כדאי לעצור רגע ולחשוב מה הגורם לכאב בגב התחתון ואם זה חוזר כל עונה, או כל זמן קצוב כנראה שצריך טיפול אחר על מנת שיעזור ויקל על הכאב לאורך זמן.

כאבים בגב התחתון- לא יכולים לזוז?

ההרגשה של אי תנועה ואי יכולת לזוז , אפילו לקום מהמיטה זה משהו שדורש מכם מאמץ עילאי. לא מספיק שהכאב אינו מרפה יחד עם זאת אתם מרגישים שאתם תקועים בבית ולא יכולים פשוט לעשות כלום. בהחלט מצב לא נעים. כאבים בגב התחתון נוצרים מעומס יתר על החוליות זה יכול להיות ממשקל עודף, מישיבה מרובה מול המחשב בתנוחה לא טובה, אתם יכולים לקום בבוקר ולפתע להרגיש שהגב תפוס. כמובן הסיבות הן רבות. אבל האם ניתן לטפל בכאבים בגב התחתון? ישנו פתרון שיכול למצוא את דרכו ולהקל עליכם. מדובר בריפוי טבעי עיסוי שיקומי באזור הגב התחתון פותר את הכאב ומטפל בסימפטום. מדובר על שיטת הנקראת אוסטיאופתיה.

לא רק סיסמא –זה באמת עובד

נכון שישנם שיטות רבות שמבטיחות שתוך רגע תוכלו להרגיש הבדל וכבר להתחיל לקפוץ ולנוע ולעשות גלגולים באוויר, ובכן כאבים בגב התחתון זה לא משהו שעובר בין רגע אלא מדובר על תהליך במיוחד שמדובר בריפוי טבעי , וגם כאשר מורגשת הקלה יש להמשיך בתרגילים על מנת לתחזק ולחזק את האזור הכואב ובהחלט לשמור. אבל תתפלאו שיטת אוסטיאופתיה אכן פועלת והיא עושה רק טוב. אנשים רבים כבר נהנים משיטה זו ומדווחים שהכאבים חלפו. אז אם אתם סובלים מכאבים בגב התחתון כדאי לפחות לשמוע על השיטה. רוצים לשמוע פרטים נוספים? חברת אוסטיאופתיק קליניק מתמחה בכל סוגי כאבי הגב ומטפלת באופן מקצועי ופרטני תוך התאמת הטיפול באופן אישי למטופל. למידע ופרטים נוספים צרו קשר וקבעו עוד היום תור לייעוץ בחינם.


הוספת מאמר