קידום אתרים

  • 08-11-2015
  • מאת שטרודלה

אינסטלטור באבן יהודה והסביבה

אינסטלטור באבן יהודה

 

האינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע החשובים ביותר לתחזוקת הבית- גם אם נצטרך להזמין אינסטלטור לבית שלנו פעם או פעמיים, הרי שלכל פעולה שלו יש משמעות על מערכת האינסטלציה כולה בבית ואף על האווירה בבית. כאשר אינסטלטור באבן יהודה מבצע עבודה חלקית או חובבנית, הבעיות שבגינן קראנו לאיסטלטור יכולות רק להחריף, או שעלולות להיווצר בעיות חדשות, שבתורן ייצרו בזבוז של זמן וכסף נוספים וכן יובילו לתסכול ועצבים. נשאלת השאלה, אם כן, איך נדע להזמין את האינסטלטור המתאים לבית שלנו.

לבחור את האינסטלטור בקפידה

 

מאחר ואין בנמצא "רישיון אינסטלטור", הרי שהאחריות לבחירת אינסטלטור באבן יהודה היא שלנו באופן בלעדי. הקריטריון הראשון לבחירת אינסטלטור מתאים הוא מיקומו- ישנם אינסטלטורים שפועלים בכל רחבי הארץ ובאופן טבעי, נרצה להזמין בעל מקצוע שנמצא קרוב אלינו, על מנת לפתור את הבעיה במהירות. הפרמטר הזה חשוב במיוחד בעיתות חירום, שבהן אין לנו זמן מיותר לחכות לאינסטלטור- למשל, כשמתפוצץ לנו צינור והוא מציף את כל הבית. דרך נוספת לבחירת אינסטלטור, שגם היא טובה, היא התבססות על המלצות של חברים- מאחר ולא מדובר ב"המלצות מטעם", הרי שאפשר לסמוך עליהן כעל מקור אובייקטיבי לבחירת בעל מקצוע. בד בבד, שימו לב שלא כל אינסטלטור יכול לתקן כל בעיה- ייתכן כי בעל המקצוע שטיפל בצנרת שבבית החברים שלכם, לא יוכל לטפל בבעיה שלכם.

 

פקחו על ההתנהלות של האינסטלטור

 

עיקר הפיקוח שלכם על העבודה של אינסטלטור באבן יהודה היא, כמובן, בזמן שהוא נמצא בבית שלכם. כשבעל המקצוע מגיע לבית שלכם, שימו לב להתנהלות שלו. ישנן כמה התנהגויות, שאמורות להדליק אלצכם נורה אדומה: אם האינסטלטור מרים את הבלטות שעל הרצפה על דעת עצמו, אם הוא מכריז מראש מה יהיה המחיר, לפני שהעיף מבט במקום הבעייתי, או אם לאחר אבחון קצרצר, הוא אומר משפט כמו: "הנזילה מגיעה מכמה מקומות"- כל אלו מעידים, שמדובר בחאפר, שרוצה לעשות כסף קל על הגב שלכם. במצב כזה, השתדלו לקצר את הביקור ככל הניתן ולהזמין לבית שלכם בעל מקצוע אמיתי.

 


הוספת מאמר